HELP MEE en maak het verschil tussen leven en dood
voor wilde dieren in nood.

Door de wereldwijde gezondheidscrisis was De Zonnegloed genoodzaakt om voor onbepaalde tijd de deuren voor bezoekers te sluiten. Het hele team dierenverzorging blijft gemobiliseerd om te zorgen voor de meer dan 350 bewoners van ons opvangcentrum/ toevluchtsoord en zet zijn de dagelijkse en essentiële activiteiten voor de dieren voort. De werking werd aangepast naar de huidige context van een pandemie.

Deze uitzonderlijke situatie, die nog vele weken zal voortduren, is niet zonder economische gevolgen. Onze prioriteit ligt bij het welzijn van onze dieren. Het waarborgen van de juist zorg kost ons opvangcentrum  €3.750 per dag. We verzekeren onze financiering grotendeels dankzij de bezoekers. In het verleden hebben we gezien dat 90% van de bezoekers van onze sanctuary komen van maart tot oktober. De sluiting van De Zonnegloed tijdens deze lenteperiode resulteert momenteel in €0 inkomsten.

Om door deze moeilijke periode heen te komen, lanceren we een uitgebreide ondersteuningscampagne om ons te helpen onze dagelijkse uitgaven te dekken. U kan helpen door:
- een aankoop van een cadeaubon
- een donatie
- een adoptie van een dier (meter- peterschap)

Waarom we uw hulp nog nodig hebben:
We werden door de overheid gealarmeerd over dieren die momenteel in verschillende circussen en dierentuinen leven. Deze bevinden zich in zeer zorgwekkende financiële situaties en we hopen de getroffen dieren tijdig uit de benarde situaties te redden.
Help ons aub door deze moeilijke periode heen en wilt u helpen te anticiperen op de noodreddingen, steun dan onze werking.

Onze dieren hebben uw hulp keihard nodig !  We ontvangen geen enkele subsidie voor onze werking.

Help Fibi veilig op te groeien

Fibi werd gekocht als baby aapje in Marokko op de markt van Marrakech als huisdier.  Ze is hoogstwaarschijnlijk door handelaren / stropers bij haar moeder weggerukt. Fibi werd via de luchthaven binnengesmokkeld, verdoofd en volledig getaped net als een worst.  Het liep fout als huisdier en Fibi werd achtergelaten op straat / gedumpt.  Het had heel anders met dit kleintje kunnen aflopen ?

Sanctuary De Zonnegloed vzw vangt weesjes als Fibi en achtergelaten aapjes op.  Steun ons eenmalig of maandelijks, zodat wij de opvang van dieren zoals dit kleine berberaapje en andere dieren mogelijk kunnen maken.  Help jij mee Fibi veilig te laten opgroeien ?

Doe een gift

Help jij Teté veilig te laten opgroeien?

Teté werd gevangen genomen als wild aapje afkomstig uit de wouden van Bolivia.  Hij werd gekocht als huisdier en gehuisvest in een kleine kooi.  Omdat de eigenaar dat zelf eigenlijk wel zielig vond nam hij Teté regelmatig mee uit wandelen en bij zo?n gelegenheid heeft Teté een kind aangevallen en gebeten.  Na dit incident heeft de eigenaar Téte afgestaan.
Sanctuary De Zonnegloed vzw vangt afgestane of achtergelaten aapjes als Tetéop.  Steun ons eenmalig of maandelijks, zodat wij de opvang van dieren zoals dit kapucijnaapje Teté en andere dieren mogelijk kunnen maken.  Help jij mee Teté veilig te laten opgroeien ?

Doe een gift

Help jij mee Uli veilig te laten opgroeien?

Uli werd als welpje uit haar nest geroofd.  Haar moeder werd daarbij koelbloedig afgeslacht.  Ze werd verkocht door de stropers aan zigeuners waar ze werd misbruikt als dansbeer.  Om te dansen werd ze op een ijzeren plaat onder stroom gezet.  Een verschrikkelijk leven.  Toen dit verboden werd werd ze verkocht aan een hoteluitbater in Albanië en werd ze opgesloten in een veel te kleine betonnen kooi van 7m op 2m samen met beer Mimi.  Waar ze de rest van hun dagen zonder verzorging moesten leven.  Ze leefden op hun eigen uitwerpselen.  Verschrikkelijk.  Samen met Stichting viervoeters uit Albanië konden we de beren daar weghalen en hen terug een hoopvol leven geven.

Sanctuary De Zonnegloed vzw vangt bruine beren als Uli op.  Steun ons eenmalig of maandelijks, zodat wij de opvang van dieren zoals de prachtige beer Uli en andere dieren mogelijk kunnen maken.  Help jij mee Uli veilig te laten opgroeien ?

Doe een gift
     Dieren die niet terug naar het wild kunnen hebben een nieuwe hoopvolle thuis voor het leven.

 

We hebben uw steun ECHT nodig.  vzw De Zonnegloed is een erkend Europees opvangcentrum en ontvangt geen subsidies voor zijn werking.  We vangen verwaarloosde / mishandelde / achtergelaten / inbeslaggenomen wilde dieren op die niet terug naar de natuur kunnen.  We geven ze een nieuwe DEFINITIEVE thuis met de juiste voeding, medische verzorging, aangepast verblijf en veel liefde.

Elke cent die je schenkt, wordt zeer op prijs gesteld en je kunt er zeker van zijn dat deze goed zal worden besteed - dank je!

          

                                                                           

  

 

Pas gered

Lopende reddingsacties

Help dieren in nood.  Geef hen wat ze verdienen na een leven van ellende.

 

Met uw steun kunnen we deze dieren de juiste verzorging en welverdiende rust geven.
De Zonnegloed ontvang geen enkele subsidie voor dit werk.

Schenk deze prachtige dieren een fantastische nieuwe thuis!

 

vzw De Zonnegloed wild animal sancuary

Wilde in- & uitheemse dieren redden

De Zonnegloed is een non-profit organisatie die levenslange toevlucht biedt voor verlaten, misbruikte en verwaarloosde in- & uitheemse wilde dieren die niet terug naar de natuur kunnen.  Ons doel is om voor alle geredde dieren een levenslange opvang te bieden met de zorg, veiligheid en het welzijn van de dieren als prioriteit nummer éé.  Alle dieren worden behandeld met de waardigheid en compassie die ze verdienen.  Onze sanctuary herbergt meer dan 120 soorten dieren waaronder meer dan 30 soorten vogels, meer dan 30 soorten reptiellen, meer dan 10 soorten primaten, meer den 20 soorten roofdieren en meer dan 30 aandere soorten zoogdieren.

Erkend door verschillende instanties en overheden.


Met dank aan onze adoptieouders.

Aubrey Nyobia Alpaca (Alejandro) 02/6/2020
Ciryk Popeye Serval (Ghana) 02/6/2020
Ciryk Popeye Serval (Ghana) 02/6/2020
Julie Van Honacker Kameroenschaap (Bartje) 02/6/2020
Marijke De Spiegelaere Genetkat (Kanu) 01/6/2020
Fauve & Bavo Runtuwene Van Loocke Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 01/6/2020
Rein De Smet Poolvos (Baily) 01/6/2020
Siebe De Smet Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 01/6/2020
Arwen Cannière Cavia (Molly) 01/6/2020
Noud Cannière Pony (Berlios) 01/6/2020
Laure Coopman Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 01/6/2020
Eliane Vanden Broucke Grijze eekhoorn (Iszy) 01/6/2020
Lou-Ann en Mana Kerkhof Wasbeer (Bonna ) 01/6/2020
Arnt Gouwy Kalkoen Ronquieres (Koen) 31/5/2020
Lars Schiff Korenslang (rode rattenslang) (Tatus) 31/5/2020
Lindsay VAN BELLE Stokstaart (Maik) 31/5/2020
Elias Schiff Boeboekuil (Bob) 31/5/2020
Rosalie Helsmoortel Zilvervos (Bacardi) 31/5/2020
Elien Ranson Helmparelhoen (Frodo) 31/5/2020
Siem Ryssaert Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 31/5/2020
Sigrid Vanraes Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 30/5/2020
IEPER TUPPERWARE Berberaap (Easy) 29/5/2020
Joeri Ryckaseys Boeboekuil (Bob) 28/5/2020
Flore Meulebrouck Woestijnvos (Zuri) 28/5/2020
Sabien en Milo Laevens Chinchilla (Blanco) 28/5/2020
Tina Van der Seype Zeboe (Beasty) 28/5/2020
Ghislaine Peirlinck Euraziatische lynx (Jim, Monte) 28/5/2020
Laszlo, Phiby, Florence Willaert Roodhandtamarin (Tammy) 28/5/2020
Bart Desmet Bruine beer (Uli) 28/5/2020
Griet Bouckaert Stokstaart (Bosedu) 28/5/2020
Davy De Schrooder Witbuikegel (Ventris ) 28/5/2020
Marit Vangheluwe Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Simio) 28/5/2020
Emery Lambert Stierslang (Ophis) 28/5/2020
Nino Lambert Roodhandtamarin (Tammy) 28/5/2020
Alida De Wit Stinkdier (Marlène) 28/5/2020
Jana Germanus Capibara (Charif) 28/5/2020
Thomas Oosterlynck Bruine beer (Mimi) 27/5/2020
Louise Verbelen Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 27/5/2020
Bruno Mastyn Woestijnvos (Zwadi) 27/5/2020
Timo Depiere Amerikaanse woestijnbuizerd (Odin) 27/5/2020
Philippe Verdickt Ringstaartmaki (Thimba) 27/5/2020
Henrieke - Reindert Festjens - Meheus Woestijnvos (Zuri) 26/5/2020
Jarne Cottenier Grijze eekhoorn (Iszy) 26/5/2020
Claudine Hansen Alpaca (Alejandro) 26/5/2020
Emiel Schouppe Stokstaart (Maik) 26/5/2020
Ruben Vangheluwe Roodpootbosuil (Saborni) 26/5/2020
Liesbeth Van Hulle Boeboekuil (Bob) 26/5/2020
Pascal De Schacht Bruine kapucijnaap (Lena) 26/5/2020
Myron Vermet Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 25/5/2020
Myron Vermet Griekse landschildpad (Squirtle) 25/5/2020
Lynn D’haene Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 25/5/2020
. Profession Wear & Safety Withandgibbon (Vasa) 25/5/2020
Elle Dedeyne Grijze eekhoorn (Odion) 25/5/2020
Obe Dedeyne Dwerggeit (Bo'tje) 25/5/2020
Caro Vanquickelberghe Poolvos (Baily) 25/5/2020
Victor Mahieu Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 25/5/2020
Vicky Boerjan Knobbelzwaan (Amicum) 25/5/2020
Liesbeth Van Coppenolle Chinchilla (Dumbo) 24/5/2020
Stan & Wout Zanders - Valcke Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 24/5/2020
Mirrin Van Loo Pony (Berlios) 24/5/2020
Veroniek Christiaens Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Maymunu) 24/5/2020
Jean-Pierre Cuveele Kerkuil (Alba) 24/5/2020
Arnaud Dierkens Woestijnvos (Zwadi) 24/5/2020
Kim Reul Zilvervos (Bacardi) 24/5/2020
Viktor Slegers Kruisezel (Emma) 24/5/2020
Ellen Van Mossevelde Boeboekuil (Bob) 24/5/2020
Loes Lantsoght Taiwanese rattenslang (Orthri) 24/5/2020
Lief Geukens Boeboekuil (Ninox ) 24/5/2020
Karien Tits Kerkuil (Bagoly) 24/5/2020
Esther Van Waeleghem Gewoon stekelvarken (Taji) 24/5/2020
Marc Strynckx Dwerggeit (Bo'tje) 24/5/2020
Griet Jacobs Chinchilla (Nibble) 24/5/2020
Stan Pleysier Woestijnvos (Lily) 24/5/2020
Liesbet Willaert Griekse landschildpad (Helena) 24/5/2020
Greta Vandecandelaere Witbuikegel (Ventris ) 24/5/2020
Elisabeth & Alexander Schacht Boeboekuil (Bob) 23/5/2020
Tiebert Verhaeghe Griekse landschildpad (Squirtle) 23/5/2020
Debby Verelst Genetkat (Kanu) 23/5/2020
Thijs Bernaerts Blauwvleugelparkiet (Olzo) 23/5/2020
Kitty De Preeuw Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 23/5/2020
SANNE DE BAST Sneeuwuil (Nanoek) 23/5/2020
Lennert Van Waes Poolvos (Baily) 23/5/2020
Katrien Achtergaele Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 23/5/2020
Mitta Meurisse Cavia (Molly) 23/5/2020
Ingrid Stryckers Alpaca (Alejandro) 23/5/2020
Lien Conard Grijze eekhoorn (Iszy) 23/5/2020
Kang Lu Boelaert Alpaca (Milagros, Alejandro) 23/5/2020
Carine Missotten Witbuikegel (Ventris ) 23/5/2020
Frank Vandenheede Alpaca (Milagros) 23/5/2020
Laure Dobbels Boeboekuil (Bob) 23/5/2020
Marleen De Vrieze Agapornis (Agapo) 23/5/2020
Ruben Ringoot Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 23/5/2020
Kristien Celerier Rendier / Kariboe (Niels) 23/5/2020
Alice Van De Walle Kerkuil (Lintu) 23/5/2020
Jules Van De Walle Netpython (Malayo) 23/5/2020
Frederiek Morjean & Jana Vandevoorde Stokstaart (Bale) 23/5/2020
Joshua Dierendokter Stokstaart (Maik) 23/5/2020
Jules en Alice Van de Walle Poolvos (Baily) 23/5/2020
Ingrid Ameye Dwerggeit (Belle) 23/5/2020
Elise, Maxine & Manon De Winter Dwerggeit (Bo'tje) 22/5/2020
Marie-Claire Vandekerckhove Serval (Leone) 22/5/2020
Cervo-GO! Cvo Europese oehoe (Hispa) 22/5/2020
Alize Courtois Pony (Kathy) 22/5/2020
Quinten Janssens Wasbeer (Tuari) 22/5/2020
Christa Volcke Serval (Leone) 22/5/2020
Isa Monserez Pinchéaap (Allqa) 19/5/2020
Jelena Vandenbussche Woestijnvos (Lily) 19/5/2020
Kevin Gilmont Serval (Leone) 19/5/2020
IEPER TUPPERWARE Genetkat (Tikeya) 19/5/2020
Chiron Potié Serval (Leone) 18/5/2020
Katrien Taillieu Kruisezel (Martha) 18/5/2020
Ann Vanhemelen Euraziatische lynx (Jim, Monte) 17/5/2020
Ingeborg Aarts Ouessantschaap (Nolwenn) 17/5/2020
Sophie Zwaenepoel Das (Maud) 17/5/2020
Aagje Daemen Poolvos (Baily) 16/5/2020
Pieter Hermans Euraziatische lynx (Jim) 16/5/2020
Monique Caestecker Pinchéaap (Allqa) 16/5/2020
Seike De Groodt Cavia (Molly) 16/5/2020
Sandrine Doolhoff Dwerggeit (Belle) 16/5/2020
Diana Vanden Broucke Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 16/5/2020
Juno Vanden Broucke Agapornis (Pootje) 16/5/2020
Sluis Harelbeke Chinchilla (Darkie) 15/5/2020
Tom Van Mossevelde Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 15/5/2020
Erik Van Mossevelde Canadese kraanvogel (Kanelo) 14/5/2020
Inge Timmermans Serval (Ghana) 14/5/2020
Stéphane Lapière Serval (Leone) 14/5/2020
IEPER TUPPERWARE Serval (Ghana) 14/5/2020
Dirk DEBLAUWE-VANHOOREN Stokstaart (Ilom) 14/5/2020
Conny Bostyn Brahma kip 13/5/2020
Georges Coucke Alpaca (Alejandro) 13/5/2020
Marly D'hooghe Stierslang (Ophis) 13/5/2020
familie Jacques-Vangroenweghe Bruine beer (Uli) 13/5/2020
Patrick Lozie Bruine beer (Mimi) 13/5/2020
Geert - Ward De Meyer Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 12/5/2020
Kim Van Slembrouck Wasbeer (Bonna ) 12/5/2020
Marie Sels Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 12/5/2020
familie Vlaminck Euraziatische lynx (Jim) 12/5/2020
Anass Slassi Chinese muntjak (Hao) 11/5/2020
Juliette Peeters Stokstaart (Maik) 11/5/2020
Juliette Peeters Poolvos (Baily) 11/5/2020
Juliette Peeters Woestijnvos (Lily) 11/5/2020
Ingeborg Vanden Bussche Agapornis (Pootje) 11/5/2020
Lenke Vanlerberghe Stokstaart (Ilom) 11/5/2020
Maurits Flecy Boeboekuil (Bob) 10/5/2020
Erik & Nancy Hanssens-Allosserie Dwerggeit (Belle) 10/5/2020
Els Vanhoutte Ouessantschaap (Laria) 10/5/2020
Amber Vandewiele Poolvos (Baily) 10/5/2020
Gitta Dufromont Pauwstaartduif (Albus) 10/5/2020
Mauro Dufromont Luipaardgekko (Ekko) 10/5/2020
Carlos Berten Lama (Adriano) 10/5/2020
Nadine De Schrijver Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 10/5/2020
Alexandra Becquevort Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 10/5/2020
Johan Gouhie Alpaca (Milagros) 09/5/2020
Kelly Boudewyn Grijze eekhoorn (Reeve) 09/5/2020
Luur Van Muylder Das (Maud) 09/5/2020
Niene Meersseman Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 09/5/2020
Amina Sesay Dwerggeit (Dorrie) 09/5/2020
Airsoftshop BV Bruine beer (Berros) 09/5/2020
Jitte Van Laeken Serval (Leone) 09/5/2020
Annemie Bruwier Alpaca (Milagros) 08/5/2020
Robby Eylenbosch Boeboekuil (Bob) 08/5/2020
Dune Voet Ringstaartmaki (Kamuzu) 08/5/2020
Jemma Voet Poolvos (Baily) 08/5/2020
Hugo Coulier Kruisezel (Emma) 08/5/2020
Janique Dedrijvere Rendier / Kariboe (Mika) 07/5/2020
Marlon & Matthias Mächler Vandermeulen Kolenbranderschildpad (Cutie) 07/5/2020
Isabel Devos Serval (Ghana) 07/5/2020
Marc Vermeulen Alpaca (Alejandro) 07/5/2020
Raf Van Cauwenbergh Schotse Hooglander (Mina) 06/5/2020
Sarah Geens Stokstaart (Maik) 06/5/2020
Heleen Descan Dwerggeit (Belle) 06/5/2020
Katie Fack Woestijnvos (Zwadi) 06/5/2020
DreamCATchers vzw De vrijwilligers van Serval (Leone) 06/5/2020
Stefanie Dauw Berberaap (Fibi) 06/5/2020
Inge & An Pittomvils-Van Espen Poolvos (Baily) 06/5/2020
Kristel De Bruyn Capibara (Charif) 05/5/2020
Marleen Gunst Europese oehoe (Bubo) 05/5/2020
Ilian Broos Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 05/5/2020
Isa Monserez Rendier / Kariboe (Niels) 05/5/2020
Gerda Verbeke Boeboekuil (Bob) 05/5/2020
Leen Billiouw Capibara (Charif) 05/5/2020
Anne Van Ingelgem Das (Maud) 04/5/2020
Joaquín Deseure Stinkdier (Marlène) 04/5/2020
Elena Deseure Stokstaart (Ilom) 04/5/2020
Charis Vanmoerkerke Stokstaart (Maik) 04/5/2020
Isa Monserez Kameel (Joep) 04/5/2020
Abigail Saelens Boeboekuil (Bob) 04/5/2020
Eliander Saelens Luipaardgekko (Ekko) 04/5/2020
Evelien Laermans Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/5/2020
Vera Titeca Luipaardgekko (Ekko) 03/5/2020
Mie-Jef Marijsse Grijze eekhoorn (Odion) 03/5/2020
Pauwels Corry Grijze eekhoorn (Kaikura) 03/5/2020
Corry Pauwels Dwerggeit (Dorrie) 03/5/2020
Corry Pauwels Capibara (Charif) 03/5/2020
Miya Van Hoof Cavia (Mouse) 03/5/2020
Timo Van Hoof Luipaardgekko (Gekko) 03/5/2020
Corry Pauwels Stokstaart (Maik) 03/5/2020
Elisabeth Menten Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 03/5/2020
Lynn Blommaert Witoorpenseelaap (Wickie) 03/5/2020
Evelyn Tarling Kolenbranderschildpad (Cutie) 03/5/2020
Annemieke Minne Witbuikegel (Bella) 03/5/2020
Maarten Chanterie Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 03/5/2020
Steffie D'Huyvetter Beermarter (Philippe) 03/5/2020
Matthis & Yannice Decraene Kruisezel (Emma) 03/5/2020
Joren Smekens Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 03/5/2020
Hendrik Defauw Boeboekuil (Ninox ) 03/5/2020
Dany Deleu Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/5/2020
Kathleen Pamperl Roodpootbosuil (Rufipes) 03/5/2020
Jolien Lescrauwaet Witbuikegel (Bella) 03/5/2020
Waterhoek Torhout buurtjes Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 02/5/2020
Jacky Desnouck Wasbeer (Tsefanie) 02/5/2020
RLLHK Familie De Bruyn - Uit Rumst Bruine beer (Mimi) 02/5/2020
Vicky-Kevin -kids Tetaert-labaere Dwerggeit (Belle) 02/5/2020
Christine Pattyn Kerkuil (Thymen) 02/5/2020
Caren Familie Ruyloft Groene baviaan (Robert) 02/5/2020
Frederique Christiaens Bruine maki (Ayo) 02/5/2020
Dieter Alosserie Griekse landschildpad (Kimy) 02/5/2020
Quinn Lessire Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 02/5/2020
Mathieu Lepère Ninoxe boubouk (Ninox ) 02/5/2020
Anneke Scheers Euraziatische lynx (Jim) 02/5/2020
Diewke Deneyer Stokstaart (Maik) 02/5/2020
Magly Abbas Rode neusbeer (Effi - meest roze neus) 02/5/2020
Lotte Poelaert Witbuikegel (Bella) 01/5/2020
CORRY & MIEKE TANGHE Griekse landschildpad (Fietje) 01/5/2020
Loeka Debaillie Wasbeer (Bonna ) 01/5/2020
Robbe Debaillie Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 01/5/2020
Alexander Cheyns Ringstaartmaki (Kamuzu) 01/5/2020
Isa Monserez Kruisezel (Martha) 01/5/2020
Alexandra Goeyers Bruine kapucijnaap (Petronila) 01/5/2020
Wim Deconinck Serval (Ghana) 01/5/2020
Sally Vereecken Woestijnvos (Lily) 01/5/2020
Katharina Symoens Wasbeer (Tuari) 01/5/2020
Karine Theeten Woestijnvos (Zwadi) 01/5/2020
Sandiya Weynants Poolvos (Baily) 01/5/2020
Léon en Mona Brutein Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 01/5/2020
Christof Colle Kolenbranderschildpad (Cutie) 01/5/2020
Monique Hudlot Fennec (Lily) 01/5/2020
Marelien Verschoren Wasbeer (Tapco) 30/4/2020
Sofie De Ruytter Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 30/4/2020
Chenling Zhang Poolvos (Baily) 30/4/2020
Simon Vandezande Capibara (Charif) 30/4/2020
Eva Daniel Anaya Wasbeer (Tsefanie) 30/4/2020
Gina Montens Poolvos (Baily) 30/4/2020
Alayna Debaeke Schotse Hooglander (Frida) 29/4/2020
Johan De Prest Schotse Hooglander (Scott) 29/4/2020
Thibout Stock Stokstaart (Maik) 29/4/2020
Virtuele Wandelingen Valkparkiet (Tutti) 29/4/2020
Eloah Beguin Groenvleugelara (Roméo) 29/4/2020
Virtuele Wandelingen Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 29/4/2020
Eloah Beguin Groene leguaan groep1 (Eddy) 29/4/2020
Ingrid Cools Boeboekuil (Bob) 29/4/2020
Myranda Vanderhaeghe Dwerggeit (Alfa) 29/4/2020
Griem Maertens Luipaardgekko (Kabir) 29/4/2020
Frontliners & King Arthur Lodge Serval (Leone) 29/4/2020
Lucrece De Meyer Bruine beer (Mimi) 29/4/2020
Martine De Leener Bruine beer (Berros) 29/4/2020
Els Mortier Alpaca (Alejandro) 29/4/2020
Hugo Coulier Poolvos (Baily) 29/4/2020
Hugo Coulier Pony (Honey) 29/4/2020
Jasper Decavele Boeboekuil (Ninox ) 29/4/2020
Tessa Butstraen Dwerggeit (Ave) 29/4/2020
Lou en Meraud Van Herpe Grijze eekhoorn (Iszy) 29/4/2020
Stijn De Ruddere Helmparelhoen (Frodo) 28/4/2020
Luc Van Ransbeeck Bruine beer (Mimi) 28/4/2020
Wendy Mulder Kolenbranderschildpad (Cutie) 28/4/2020
Alison Alleman Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 28/4/2020
Eline Laurenzo Chinya Vincenzo Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 28/4/2020
Nolf Kaka Argentijnse kakkerlak (Groep kakkerlakken) 28/4/2020
Ida Böhler Woestijnvos (Lily) 28/4/2020
Jona Böhler Ruitpython (Morelia ) 28/4/2020
Isa Monserez Kruisezel (Emma) 28/4/2020
Ellen Samen Met Familie Theite Serval (Ghana) 28/4/2020
Peter Nieuwenhuyse Ringstaartmaki (Bosede) 28/4/2020
Jonas Vandeputte Witbuikegel (Bella) 28/4/2020
Lilly Vandenabeele Grijze eekhoorn (Iszy) 28/4/2020
Vandenabeele Jasper Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 28/4/2020
De Dierenvrienden Van Melissa Padot & Peter Danneels Euraziatische lynx (Monte) 28/4/2020
Elodie Dewaele Pinchéaap (Rikchaq) 28/4/2020
Jazlin Vanderbeke Stokstaart (Bale) 28/4/2020
Sabine De Schryver Lokerse Fans Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Cüce) 27/4/2020
Robert Mallebrancke Witoorpenseelaap (Wickie) 27/4/2020
Ronny Van Antwerpen Boeboekuil (Bob) 27/4/2020
Hanneke Borghouts Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 27/4/2020
Noah Mallebrancke Siberische oehoe (Siboe) 27/4/2020
Melissa Verbeke Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 26/4/2020
Fenna Vuylsteke Woestijnvos (Zwadi) 26/4/2020
Lukas Dambre Woestijnvos (Shujamaa) 26/4/2020
Robbe Hautekeete Zeboe (Beasty) 26/4/2020
Alex En Sam Devlies Ringstaartmaki (Thimba) 25/4/2020
Niels Verhaeghe Stokstaart (Bale) 25/4/2020
Pascale-Laure Dhavé Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 25/4/2020
Bernard Gryson Capibara (Charif) 25/4/2020
Maaike Devos Bruine kapucijnaap (Tete) 25/4/2020
Lore Caesemaeker Woestijnvos (Lily) 25/4/2020
Sylvie-Anne Wisse Alpaca (Milagros, Alejandro) 25/4/2020
C-Jay Cafmeyer Dwerggeit (Alfa) 25/4/2020
Marie-Claire Vermander Taiwanese rattenslang (Orthri) 24/4/2020
Familie Verhaege-Schellekens Wasbeer (Tawa) 24/4/2020
Lieve Saelens Witbuikegel (Ventris ) 24/4/2020
Dana Decerf Genetkat (Kanu) 24/4/2020
Matthias Freiberger Afrikaanse reuzenslak (Mollusca) 24/4/2020
Lies - Cédrique Seys - Foulon Ringstaartmaki (Thimba, Bosede, Kamuzu) 24/4/2020
KVS CONSULTING Bennet Wallaby (Ben) 24/4/2020
Kim Danneels Poolvos (Baily) 23/4/2020
Louis Lippens Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 23/4/2020
Steffen Vandewyer Dwerggeit (Bo'tje) 23/4/2020
Sofie Buekenhoudt Chinese muntjak (Hao) 23/4/2020
Dimitri De Schepper Stokstaart (Bale) 23/4/2020
Sarina Gybels Bruine beer (Mimi) 23/4/2020
Wim Pede Witbuikegel (Rolypoly) 23/4/2020
Wally Dequidt Ouessantschaap (Nolwenn) 23/4/2020
Karima Ragab Valkparkiet (Tutti) 22/4/2020
Karima Ragab Valkparkiet (Bali) 22/4/2020
Filiep Van Geluwe Baardapen (Suraj) 22/4/2020
Chantal Bossant Pinchéaap (Allqa) 22/4/2020
Brecht Devriendt Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 22/4/2020
Brecht Devriendt Poolvos (Baily) 22/4/2020
Brecht Devriendt Euraziatische lynx (Jim) 22/4/2020
Giovanni Coene Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 22/4/2020
Wouter Decock Stokstaart (Bale) 22/4/2020
Rita Hebbelinck Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 22/4/2020
Tessa Meersschaert Wasbeer (Tapco) 22/4/2020
Josée Rynwalt Chinchilla (Dumbo) 22/4/2020
Steffie D'Huyvetter Witbuikegel (Bella) 22/4/2020
Alicia Van Coillie Poolvos (Baily) 22/4/2020
Katrin Swartenbroux Wasbeer (Taima) 22/4/2020
Sofie Verhalle Lama (Invidia, Gustella, Adriano, Witje) 22/4/2020
Steffie Samyn Grijze eekhoorn (Iszy) 22/4/2020
Suzanne Legley Kruisezel (Emma) 22/4/2020
Nathalie Matthys Zwartoorpenseelaap (Zwartpluimoeistitie) (Rabah) 22/4/2020
Marie Jacobs Woestijnvos (Zwadi) 22/4/2020
Hilde Vandewiele Boeboekuil (Bob) 22/4/2020
Katie Van Leerberghe Dwerggeit (Bo'tje) 22/4/2020
Joyce Portier Boeboekuil (Bob) 22/4/2020
William De Jonghe Afrikaanse reuzenslak (Acteo) 22/4/2020
Kinderdagverblijf Prutske Hooglede Dwerggeit (Bo'tje) 22/4/2020
Danielle Verteurve Witbuikegel (Bella) 22/4/2020
De Dierenvrienden Van Melissa Padot & Peter Danneels Bruine beer (Mimi) 22/4/2020
Ingrid Luyten Arendbuizerd (Buteo, Abu) 22/4/2020
Franklin Klomp Dwergbaardagaam (Pogona) 21/4/2020
Bjorn - Marileen Vanderbeke - Proot Serval (Leone) 21/4/2020
Evelien Bolle Dwerggeit (Belle) 21/4/2020
Sofie Verhalle Alpaca (Milagros, Alejandro) 21/4/2020
an aelter Chinchilla (Blake) 21/4/2020
an aelter Afrikaanse reuzenslak (Acteo) 21/4/2020
Niels Lannoo Stokstaart (Ilom) 21/4/2020
Juan & Vanessa Vandenweghe - Mondy Witbuikegel (Ventris ) 21/4/2020
emilie moerman Grijze eekhoorn (Pearce) 21/4/2020
Arlette Kellner Rode neusbeer (Effi - meest roze neus) 21/4/2020
Julie Vervaecke Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 21/4/2020
Dierencrematorium Pet Funeral Center bvba Bruine beer (Uli) 21/4/2020
Katja Claeys Stokstaart (Bale) 21/4/2020
Annemie Vergote Schotse Hooglander (Lars ) 21/4/2020
Airsoftshop BV Bruine beer (Berros) 21/4/2020
Niki Hots Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 21/4/2020
Club BNP Paribas Fortis BR Euraziatische lynx (Jim) 21/4/2020
Demts & Parmentier Luipaardgekko (Kabir) 21/4/2020
Kristien Van Hove Rode neusbeer (Uden) 21/4/2020
Lio Bulik Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 21/4/2020
Len Bulik Dwerggeit (Alfa) 21/4/2020
Peter Vanhoucke Boeboekuil (Bob) 20/4/2020
Jorg & Valerie Vandamme - Fresnais Kruisezel (Martha) 20/4/2020
Imrik Leon Smeuninx Rolstaartbeer (Frantz) 20/4/2020
Maxim Maes Wasbeer (Tuari) 20/4/2020
Lara Colombo Giardinelli Euraziatische lynx (Monte) 20/4/2020
Jurgen Vanlerberghe Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 20/4/2020
Angelique Deschoemaeker Capibara (Charif) 20/4/2020
Hanne Dierickx Poolvos (Baily) 20/4/2020
Elien Forrier Capibara (Charif) 20/4/2020
Stef Vancoillie Arendbuizerd (Buteo) 20/4/2020
Tine Vekemans Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 20/4/2020
Chenoa Vancoillie Pony (Berlios) 20/4/2020
Nils Smeuninx Gordeldier (bruinbehaard) (Arnold) 20/4/2020
Tjorven Vandamme Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 20/4/2020
Liesbeth Haspeslagh Stokstaart (Maik) 19/4/2020
Nicole Demares Boeboekuil (Ninox ) 19/4/2020
Jelle Bonner Blauwgele ara (Pino) 19/4/2020
Nathalie Pattyn Cavia (Molly) 19/4/2020
Ansofie Vreye Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 19/4/2020
Shana Noyez Gordeldier (bruinbehaard) (Arnold) 19/4/2020
Ellis de meulenaere Taiwanese rattenslang (Orthri) 19/4/2020
Fee de meulenaere Cavia (Mouse) 19/4/2020
Ellen Desmet Mara (MAJO2) 19/4/2020
Rozie Declerck Poolvos (Baily) 19/4/2020
Eric Dhooghe Ouessantschaap (Jodocus) 19/4/2020
Nathalie Decoster Stokstaart (Bosedu) 19/4/2020
Santiana Noyez Blauwvleugelparkiet (Olzo) 19/4/2020
Stan En Tuur Terriere Poolvos (Baily) 19/4/2020
Tiebe Pollet Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Cüce) 19/4/2020
Yannis Pollet Witoorpenseelaap (Mumpy) 19/4/2020
Floris Dendauw-Imbo Woestijnvos (Lily) 19/4/2020
Dree Juul Gunst Bennet Wallaby (Gus) 19/4/2020
Julie Van Kerrebroeck Wasbeer (Tuari) 19/4/2020
Charles,Juliette,Satine Tossins Kruisezel (Emma) 19/4/2020
Moana De Groof Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 19/4/2020
Pritt, Tippex en Post-it (onze poezen) Vansteeland Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 19/4/2020
Dimi Ferrest Poolvos (Baily) 19/4/2020
Jelle Swinnen Alpaca (Milagros) 19/4/2020
Charlotte Degezelle Alpaca (Alejandro) 19/4/2020
Kris Vandekerckhove Schotse Hooglander (Lars ) 18/4/2020
Sandy Verfaile Steppezebra (Roy) 18/4/2020
Cindy De Plukker Agapornis (Pootje) 18/4/2020
Relinde Vandewinkel Aziatische kleinklauwotter (Sovann ) 18/4/2020
Timo Felix Libbrecht Vandendriessche Pot-bellied pig (Beele) 18/4/2020
Géraldine Garnier Stokstaart (Bosedu) 18/4/2020
Innayha Degreve Dwerggeit (Ave) 18/4/2020
Philippe-Dorine Merveille-Vanhuffel Alpaca (Milagros, Alejandro) 18/4/2020
Frederik Maertens Boeboekuil (Bob) 18/4/2020
Mario Knockaert Poolvos (Baily) 18/4/2020
Salina Sabbe Woestijnvos (Lily) 18/4/2020
Nicole Lievens Boeboekuil (Bob) 18/4/2020
DelMaire Clean Bruine beer (Berros) 18/4/2020
Julie Dewanckele Ringstaartmaki (Kamuzu) 18/4/2020
Rani Devriendt Schotse Hooglander (Mina) 18/4/2020
Ella Geldhof Korenslang (rode rattenslang) (Tatus) 18/4/2020
Lilith & Morgane Lampaert Woestijnvos (Lily) 18/4/2020
Luíz De Ketelaere Bruine kapucijnaap (Tete) 18/4/2020
Hailey Vanbossel Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 18/4/2020
Eddy De Ketelaere Dwerggeit (Belle) 18/4/2020
Patrick Bostoen Amerikaanse woestijnbuizerd (Sautje) 18/4/2020
Martine Devriese Serval (Leone) 18/4/2020
Sophie Buyck Boeboekuil (Bob) 18/4/2020
Bent De Ketelaere Dwerggeit (Bo'tje) 18/4/2020
Pieter-Jan Geysen Alpaca (Alejandro) 17/4/2020
Marèse Vlieghe Grijze eekhoorn (Reeve) 17/4/2020
Eline Vanoutrive Poolvos (Baily) 17/4/2020
Stig en Jinne Larsen Zwartoorpenseelaap (Zwartpluimoeistitie) (Zafar) 17/4/2020
Johan Van Bauwel Boeboekuil (Ninox ) 17/4/2020
Wolf Depoorter Zilvervos (Bacardi) 17/4/2020
Sofie Dens Poolvos (Baily) 17/4/2020
Leen Bruneel Boeboekuil (Bob) 17/4/2020
Ann Witdouck Poolvos (Baily) 17/4/2020
Suze/ Lena Bourgois Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 17/4/2020
Jill Vandesteene Poolvos (Baily) 17/4/2020
Marijke Luycx Stokstaart (Maik) 17/4/2020
Bart - Debby Van Den Wyngaert - Verhaeghen Alpaca (Milagros, Alejandro) 17/4/2020
Isolde Dewyn Grijze eekhoorn (Iszy) 17/4/2020
Stephanie Demey Valkparkiet (Sarid) 17/4/2020
Miel, Minne en Stien Van Poucke Pinchéaap (Rikchaq) 17/4/2020
Klim-Op! Huisartsenpraktijk Euraziatische lynx (Monte) 17/4/2020
Familie Bostyn Euraziatische lynx (Monte) 17/4/2020
Dirk Alfons Vandoorne Stokstaart (Maik) 17/4/2020
Nicolas Lecocq Afrikaanse reuzenslak (Mollusca) 17/4/2020
Simon Temmerman Stokstaart (Ilom) 16/4/2020
Marie-Elise Criel Capibara (Charif) 16/4/2020
Caroline De Schepper Poolvos (Baily) 16/4/2020
Nikki-Mona Callens Witbuikegel (Rolypoly) 16/4/2020
Caroline Vancoillie Sneeuwuil (Sedna) 16/4/2020
Joy Vermote Zilvervos (Cola) 16/4/2020
Pieter-Jan Claeysens Woestijnvos (Zwadi) 16/4/2020
Sancha De Keyser Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 16/4/2020
Tine Cools Agapornis (Viridi) 16/4/2020
Kato/Siebe/Kobe/Nora/Marilou En Remus De Bakker-Claeys-Cools Korenslang (rode rattenslang) (Tatus) 16/4/2020
Maarten, Jozefien, Noor En Tuur Ebraert Rode neusbeer (Uden) 16/4/2020
Sandy Van Espen Serval (Leone) 16/4/2020
Louis Duhamel Kruisezel (Martha) 16/4/2020
Mylo Deceuninck Stokstaart (Bale) 16/4/2020
Michèle Caty Stokstaart (Ilom) 16/4/2020
BSGO De Klimop Eerste leerjaar Pauwstaartduif (Albus) 16/4/2020
Lizzy Bex Pony (Kathy) 16/4/2020
Amy Goethals Kolenbranderschildpad (Cutie) 16/4/2020
Anja Roegies Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 16/4/2020
Lander Blondeel Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 16/4/2020
Wannes Blondeel Luipaardgekko (Indi) 16/4/2020
Casper Blondeel Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 16/4/2020
Veronique Desante Kruisezel (Emma) 16/4/2020
Delphine Limpens Chinchilla (Nibble) 16/4/2020
Debbly Deseyne Poolvos (Baily) 16/4/2020
Nadine Bouckaert Boeboekuil (Bob) 15/4/2020
Julie Bogaert Poolvos (Baily) 15/4/2020
Ava Vanhoudt Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Maymunu) 15/4/2020
Emma Vanhoudt Poolvos (Baily) 15/4/2020
Iris Devriendt Dwerggeit (Bo'tje) 15/4/2020
Hilde Callewaert Rode neusbeer (Uden) 15/4/2020
Ineke Priem Poolvos (Baily) 15/4/2020
Sarah Naert Stokstaart (Maik) 15/4/2020
Justine - Jeroen Vlaemynck - Delancker Poolvos (Baily) 15/4/2020
Freddy Lepeer Griekse landschildpad (Helena) 15/4/2020
Kim Vandeghinste Alpaca (Alejandro) 15/4/2020
Nathalie Coorman Dwergbaardagaam (Pogona) 15/4/2020
Yasmine Vanwalleghem Serval (Ghana) 15/4/2020
Joke De Nul Argentijnse kakkerlak (Groep kakkerlakken) 15/4/2020
annie de graeve Moorse landschildpad (Francesca) 15/4/2020
annie de graeve Moorse landschildpad (Ranus) 15/4/2020
Joke Vanlerberghe Cavia (Tooske) 15/4/2020
Aimé Pottie Witbuikegel (Rolypoly) 15/4/2020
Riet Benoit Witbuikegel (Rolypoly) 15/4/2020
Veronique Hungenaert Ringstaartmaki (Thimba) 15/4/2020
Familie De Cock Alpaca (Milagros) 14/4/2020
Franky .kathy Pauwels.vanhove Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 14/4/2020
Jürgen & Christel De Vriese - Roose Bruine beer (Uli) 14/4/2020
Milena Dhooghe Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 14/4/2020
Stijn Van Goylen Kolenbranderschildpad (Cutie) 14/4/2020
Milo Van Brabant Beverrat (Kayla) 14/4/2020
Luiz Van Brabant Kerkuil (Alba) 14/4/2020
Kurt Wullepit Mara (Santos) 14/4/2020
Marjolein Scheers Schotse Hooglander (Frida) 14/4/2020
Christiane Vanhove Zilvervos (Cola) 14/4/2020
Julie en alexander heirwegh Kruisezel (Emma) 14/4/2020
Mads Vermeulen Boeboekuil (Bob) 14/4/2020
Kenneth Debruyne Woestijnvos (Lily) 14/4/2020
Alexandra Deberdt Cavia (Moustache) 14/4/2020
Tom Vanheule Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 14/4/2020
Sindre en Noah Michiels Hanssen Amerikaanse woestijnbuizerd (Odin) 14/4/2020
Aiden & Jace Haverbeke Zilvervos (Cola) 14/4/2020
Rudy Ryde Bruine maki (Ayo) 14/4/2020
Joachim Storme Sneeuwuil (Sedna) 14/4/2020
Marieke Fockedey Cavia (Molly) 14/4/2020
Kevin Dierckens Poolvos (Baily) 14/4/2020
Carlo Steyaert Moorse landschildpad (Ranus) 14/4/2020
guillian en guidelle bovy Poolvos (Baily) 14/4/2020
Laenen Fam.Boon Zeboe (Kawan) 14/4/2020
Stefanie Handschoewerker Bruine beer (Uli) 14/4/2020
Hugo Damman Siberische oehoe (Siboe) 13/4/2020
Francis Baert Kameel (Nelis) 13/4/2020
Louise Vantoest Alpaca (Alejandro) 13/4/2020
Hilde Cornilly Rode neusbeer (Effi - meest roze neus) 13/4/2020
Jean-Christophe Vanderghote Rode neusbeer (Stompie - korte staart) 13/4/2020
Els Vanslembrouck Witbuikegel (Bella) 13/4/2020
Briek & Ella Hoornaert Euraziatische lynx (Monte) 13/4/2020
Johanna Watteeuw Lama (Witje) 13/4/2020
Debbie-Kevin Vanneste-Van Hout Genetkat (Kanu) 13/4/2020
Guillaume Van Maele Wasbeer (Tuari) 13/4/2020
tuur van de kerckhove Serval (Leone) 13/4/2020
Dieter-Barbara Maertens-Dumoulin Serval (Leone) 13/4/2020
Marte Traen Chinchilla (Zigby) 13/4/2020
Anja Willaert Poolvos (Baily) 13/4/2020
Baptiste Boudolf Kerkuil (Lintu) 13/4/2020
Kilian De Boever Chinchilla (Blake) 13/4/2020
Jill & Patrick Chupin-Dayer Woestijnvos (Tsiga) 13/4/2020
Teunia Biesbrouck Witbuikegel (Rolypoly) 13/4/2020
Niek Van Poucke Steppezebra (Ukwi ) 13/4/2020
Leon Symoens Poolvos (Baily) 13/4/2020
Mats En Felix Devoghel Luipaardgekko (Gekko) 13/4/2020
Arno Deschryvere Griekse landschildpad (Zefiros) 13/4/2020
Sandra Calliauw Wasbeer (Tsefanie) 13/4/2020
lotus vanacken Serval (Ghana) 13/4/2020
Lars Lira Koningspython (Sadiki) 13/4/2020
Seppe-Sanne Hollebeke Poolvos (Baily) 13/4/2020
Rik Vanthournout Boeboekuil (Bob) 13/4/2020
lente vanacke Aziatische kleinklauwotter (Munny) 13/4/2020
Fran, Flore & Yaro Devoghel Stokstaart (Maik) 13/4/2020
Maelle en odile Bostyn Grijze eekhoorn (Iszy) 13/4/2020
Lore De Grauw Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 13/4/2020
Steffi Buyse Pony (Honey) 13/4/2020
Jana Vanhoutte Griekse landschildpad (Squirtle) 13/4/2020
Aaron Buyse Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 13/4/2020
Febe Neels Gordeldier (bruinbehaard) (Arnold) 13/4/2020
Pascaline Dujardin Pony (Berlios) 13/4/2020
Dree De coninck Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 13/4/2020
Marie-Louise Brysse Kruisezel (Emma) 13/4/2020
Dries Pattyn Serval (Leone) 13/4/2020
Fanny Debruyne Boeboekuil (Bob) 12/4/2020
Nina Oosterlynck Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 12/4/2020
Kato Vanwinkelen Witbuikegel (Rolypoly) 12/4/2020
Febe & Timo Fumal Boeboekuil (Bob) 12/4/2020
Marleen Pattyn Steppezebra (Ukwi ) 12/4/2020
Camille Theeten Steppezebra (Roy) 12/4/2020
Dominique&An Rebry-Ottevaere Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 12/4/2020
Sabine Dancet Serval (Leone) 12/4/2020
Marie Martens Lama (Adriano) 12/4/2020
FIEN VAN PARYS Boeboekuil (Bob) 12/4/2020
Sabine Schepens Luipaardgekko (Ekko) 12/4/2020
Anne Schepens Rode neusbeer (Stompie - korte staart) 12/4/2020
Pieter De Bock Kruisezel (Martha) 12/4/2020
Frank Familie Vertriest-Simoens Dwergbaardagaam (Pogona) 12/4/2020
Goran Vertriest Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 12/4/2020
Arthur Aerts Alpaca (Alejandro) 12/4/2020
Gwendy Devillé Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 12/4/2020
Oona Lebsir Dwerggeit (Bo'tje) 12/4/2020
Helena Vanneste Dwerggeit (Alfa) 12/4/2020
Frank Foulon Stokstaart (Bale) 12/4/2020
Bianca Vantieghem Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 12/4/2020
Tanja Devillé Serval (Ghana) 12/4/2020
Hannah De Lameillieure Poolvos (Baily) 12/4/2020
Imaani, Milan en Liam Goeman-Bonte Dwerggeit (Alfa) 12/4/2020
Faith Vander Steene Woestijnvos (Lily) 12/4/2020
Nele Samyn Stokstaart (Maik) 12/4/2020
Polly D’hollander Witbuikegel (Rolypoly) 11/4/2020
Cato Van Eeckhoven Dwerggeit (Belle) 11/4/2020
ELKE Pitteljon Boeboekuil (Bob) 11/4/2020
Sjoerd Murris Stinkdier (Lino) 11/4/2020
Christophe Ulens Grijze eekhoorn (Odion) 11/4/2020
Sarah Vanden Eede Poolvos (Baily) 11/4/2020
Tine Boecquaert Bruine kapucijnaap (Petronila) 11/4/2020
Indra Pollet Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 11/4/2020
Christel Simoen Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 11/4/2020
Ruth Desmit Woestijnvos (Lily) 11/4/2020
Mieke Baert Chinese muntjak (Hao) 11/4/2020
Myriam Leman Grijze eekhoorn (Iszy) 11/4/2020
Emeriek Verhoye Boeboekuil (Bob) 11/4/2020
Bert D'Alleine Woestijnvos (Vinjara) 11/4/2020
Rosa Loomans Kerkuil (Bundi) 11/4/2020
Nele Vanheuverbeke Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 11/4/2020
Margaux Saelens Poolvos (Baily) 11/4/2020
Els Simoens Groene baviaan (Marta) 11/4/2020
Lucie Trio Rode neusbeer (Uden) 11/4/2020
Sofie Debie Stokstaart (Jafaru) 11/4/2020
Kristien Fraeye Groene baviaan (Andrea) 11/4/2020
Mauro Vermeulen Roodpootbosuil (Saborni) 11/4/2020
Nora Vermeulen Poolvos (Baily) 11/4/2020
Peter Dekersgieter Boeboekuil (Bob) 11/4/2020
Steve & Pascal De Meester - Destailleur Stokstaart (Bale) 11/4/2020
Rob Parmentier Pony (Berlios) 11/4/2020
Pieter Sabbe Serval (Ghana) 11/4/2020
Jean-Marie Helsmoortel Dwerggeit (Belle) 11/4/2020
Anna Lateur Dwerggeit (Belle) 11/4/2020
Wouter Serryn Torenvalk (Neglec) 11/4/2020
Margot Dequidt Boeboekuil (Bob) 11/4/2020
Chayenne Jacques Poolvos (Baily) 11/4/2020
André Vandorpe Woestijnvos (Zwadi) 11/4/2020
familie Vlaminck Poolvos (Baily) 11/4/2020
Filip Cremer Rode neusbeer (Uden) 11/4/2020
Martha Depraetere Kruisezel (Martha) 11/4/2020
Gregory Shillam Alpaca (Milagros) 11/4/2020
Sandro Nevejans Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 11/4/2020
Jayden, Abby en Amy-Lee Fort Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 11/4/2020
Bernard Seynhaeve Blauwvoorhoofdamazone (Blue) 11/4/2020
Carla Boelens Dwerggeit (Alfa) 11/4/2020
Sarah Vandenberghe Griekse landschildpad (Rosy) 11/4/2020
Brecht Depuis Grijze eekhoorn (Reeve) 11/4/2020
Thamires Cardoso Sarmiento Capibara (Charif) 10/4/2020
Jonas - Jasper Anraed - Verstrynge Stokstaart (Jafaru) 10/4/2020
Sarah Declerck Boeboekuil (Bob) 10/4/2020
Annelies Goethals Rode neusbeer (Uden) 10/4/2020
Maxime De Rycke Taiwanese rattenslang (Orthri) 10/4/2020
Maxime De Rycke Stierslang (Ophis) 10/4/2020
Monique De Cock Grijze eekhoorn (Ivey) 10/4/2020
Jens Leus Rode neusbeer (Nazurso) 10/4/2020
Angelo Demuynck Ouessantschaap (Joske) 10/4/2020
Lowiek Desmit Stokstaart (Ilom) 10/4/2020
Wilfried Devoldere Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Simio) 10/4/2020
Ruben D'Haeyere Pony (Berlios) 10/4/2020
Zano Demeulenaere Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 10/4/2020
Nele De Backer Stokstaart (Bale) 10/4/2020
Team ZEISS Euraziatische lynx (Jim) 10/4/2020
Familie Vanleeuwen-Orbie Stokstaart (Bale) 10/4/2020
Noela Meernhout Bruine beer (Berros) 10/4/2020
Niko & Lena & Pixie Monbaliu Rolstaartbeer (Lalka) 10/4/2020
Kathleen Vinck Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 10/4/2020
Ryan Claeys Ringstaartmaki (Kamuzu) 10/4/2020
Kamar Floren Euraziatische lynx (Jim) 10/4/2020
Josey Cattrysse Witbuikegel (Ventris ) 10/4/2020
Josey Cattrysse Grijze eekhoorn (Pearce) 10/4/2020
Merel Tange Chinchilla (Dumbo) 10/4/2020
Iris Tange Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 10/4/2020
Pivot Point Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 10/4/2020
Charles & Camille Sobrie Steppezebra (Roy) 10/4/2020
Femma Fabulous Alpaca (Alejandro) 10/4/2020
Tuur Van De Walle Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 10/4/2020
Arne De Kesel Ringstaartmaki (Kamuzu) 10/4/2020
Jonah De Klerck Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 10/4/2020
Lieze De Klerck Boeboekuil (Bob) 10/4/2020
Camille Delaey Sneeuwuil (Nanoek) 10/4/2020
Andrea Boeraeve Alpaca (Milagros) 09/4/2020
Silke De Pauw Witbuikegel (Ventris ) 09/4/2020
Marleen Huylebroeck Boeboekuil (Bob) 09/4/2020
Rune Bartier Bruine kapucijnaap (Tete) 09/4/2020
Alexandra Dahmen Bruine kapucijnaap (Tete) 09/4/2020
Edith Steurbaut Poolvos (Baily) 09/4/2020
Nikita De Leersnijder Dwergbaardagaam (Pogona) 09/4/2020
Josefien van der Meer Boeboekuil (Bob) 09/4/2020
Annelies Declercq Rode neusbeer (Stompie - korte staart) 09/4/2020
Julie Denys Dwerggeit (Belle) 09/4/2020
Inge Huylenbroeck Poolvos (Baily) 09/4/2020
Carine Vergison Griekse landschildpad (Helena) 09/4/2020
Veerle Dubruque Chinchilla (Thorben) 09/4/2020
Chantal Monbaliu Poema (Conco) 09/4/2020
Bruno Verhaeghe Leeuw (Zazu & Aissa) 09/4/2020
Joris Claes Witbuikegel (Bella) 09/4/2020
Heidi Vogeleer Stokstaart (Maik) 09/4/2020
Anna en Hugo Veys Stokstaart (Maik) 09/4/2020
Kelsly Bens Poolvos (Baily) 09/4/2020
Bob Boeboekuil Boeboekuil (Bob) 09/4/2020
Gilbert Dekeuninck Witbuikegel (Ventris ) 09/4/2020
Timothy Robeers Amerikaanse woestijnbuizerd (Sautje) 09/4/2020
Sanne Candaele Stokstaart (Bale) 09/4/2020
Arne Van Braeckel Alpaca (Alejandro) 09/4/2020
Pieter-Jan Fivez Kerkuil (Bagoly) 09/4/2020
Lyna Lydou Afrikaanse reuzenslak (Neota) 09/4/2020
Lewis Danneels Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 09/4/2020
Emmelien Schollaert Gordeldier (bruinbehaard) (Arnold) 09/4/2020
Erna Lombaert Das (Tess) 09/4/2020
Roelens Kris Pony (Berlios) 09/4/2020
John Muylle Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 09/4/2020
Jasmien Vanhove Boeboekuil (Bob) 09/4/2020
Ghune Depiere Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 09/4/2020
Lisa Verdonck Poolvos (Baily) 09/4/2020
Quinten&Mila GOSSIAUX Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 09/4/2020
Nele Samyn Poolvos (Baily) 09/4/2020
Rita Vanherck Stinkdier (Lino) 09/4/2020
Tiele & Niene Coene Boeboekuil (Ninox ) 09/4/2020
Geike Bogaerts Grijze eekhoorn (Iszy) 08/4/2020
Maxim Vanderstraeten Russische dwerghamster (Freddy) 08/4/2020
Sabine Ramon Wasbeer (Taima) 08/4/2020
KATRIEN VANSWEEVELT Alpaca (Milagros) 08/4/2020
Loukas Vanderstraeten Woestijnvos (Vinjara) 08/4/2020
Marika Maton Kruisezel (Martha) 08/4/2020
Koenraad MALFAIT Torenvalk (Neglec) 08/4/2020
Marlou Depreitere Steppezebra (Ukwi ) 08/4/2020
Gerard en Armand Berteloot Rendier / Kariboe (Mika) 08/4/2020
KATRIEN VANSWEEVELT Geelbuik waterschildpad (Trip) 08/4/2020
Mathias Theys Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Simio) 08/4/2020
Kristof Van Steendam Rode neusbeer (Effi - meest roze neus) 08/4/2020
Garon Decoster Stinkdier (Marlène) 08/4/2020
Lune en Tibe Verheyde Serval (Ghana) 08/4/2020
Lina en Fenna De Brouwer Boeboekuil (Bob) 08/4/2020
Bastien Descheemaeker Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 08/4/2020
Fien Goovaerts Afrikaanse sporenschildpad (Nitro) 08/4/2020
Marie Goovaerts Woestijnvos (Shujamaa) 08/4/2020
Maiky Beauchamp Baardapen (Kerala) 08/4/2020
Eef & Sander De Lombaerde - De Block Capibara (Charif) 08/4/2020
Matthias Vandermeulen Woestijnvos (Shujamaa) 08/4/2020
Suzan Spegelaere Pony (Kathy) 08/4/2020
Paul Annys Sneeuwuil (Nanoek) 08/4/2020
Nikita Vandendriessche Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 08/4/2020
Annabella Declercq Dwerggeit (Dorrie) 08/4/2020
Karl Demoen Poolvos (Baily) 08/4/2020
Noah en Sia Benoot Valkparkiet (Tutti) 08/4/2020
Kaat Debouvere Dwerggeit (Belle) 08/4/2020
Enola Vanlerberghe Dwerggeit (Alfa) 08/4/2020
Alexander Claeys Poolvos (Baily) 08/4/2020
Dirk Catteau Emoe (Baboz) 08/4/2020
Karen Deprez Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 08/4/2020
Uitrit4 Commv . Groene baviaan (Andrea) 08/4/2020
Uitrit4 Commv . Leeuw (Zazu & Aissa) 08/4/2020
Akkernest bv Berberaap (Fibi, Haddo, Easy) 08/4/2020
Carla Vandepitte Serval (Leone) 08/4/2020
Tyndo Cleeenewerck Pony (Berlios) 08/4/2020
Tyndo Cleeenewerck Poema (Conco) 08/4/2020
Emilie & Arthur Minnen Ringstaartmaki (Kamuzu) 08/4/2020
Julie Meulyzer Wasbeer (Bonna ) 08/4/2020
Joyce Pannekoecke Ouessantschaap (Joske) 08/4/2020
Christiane Droesbeke Kerkuil (Bagoly) 08/4/2020
SARA HENNEBEL Woestijnvos (Zwadi) 08/4/2020
Meron Haile Pony (Berlios) 08/4/2020
Noah Montens Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Simio) 08/4/2020
Yvona Orgielewski Groene baviaan (Gene) 08/4/2020
Nico Harinck Beermarter (Philippe) 08/4/2020
Pieter-Jan Muys Ouessantschaap (Joske) 08/4/2020
Ines Vandamme Alpaca (Alejandro) 08/4/2020
Emma Verdonck Russische dwerghamster (Twan ) 08/4/2020
MURIEL GROOTEN Boeboekuil (Bob) 08/4/2020
Celine Buysse Serval (Ghana) 08/4/2020
WEST DEROUS Dwerggeit (Bo'tje) 08/4/2020
Nele Bogaert Stokstaart (Bale) 08/4/2020
Leen Desopper Aziatische kleinklauwotter (Sovann ) 08/4/2020
Erika Graulus Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 08/4/2020
Frankie Caulier Kruisezel (Martha, Emma) 08/4/2020
Daan Ulrichts Boeboekuil (Bob) 08/4/2020
Jens Ulrichts Taiwanese rattenslang (Orthri) 08/4/2020
Leander devisch Pony (Berlios) 08/4/2020
Franky Wheaton Bennet Wallaby (Ben) 07/4/2020
Claudine Vanrobaeys Ouessantschaap (Joske) 07/4/2020
Ulla Hollebeke Stinkdier (Gerta) 07/4/2020
Eva Hennin Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 07/4/2020
Alessio Demey Cavia (Minnie) 07/4/2020
Johan En Charlotte Dieltjens - Christiaens Witoorpenseelaap (Wickie) 07/4/2020
Femke Neirynck Dwerggeit (Bo'tje) 07/4/2020
Jimmy & Katia Vanderbrugge - Vandamme Grijze eekhoorn (Iszy) 07/4/2020
Jan Marivoet Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 07/4/2020
Dinny Vandamme Boeboekuil (Bob) 07/4/2020
Pallieter Van Impe Witoorpenseelaap (Wickie) 07/4/2020
Veerle Vantorre Ringstaartmaki (Kamuzu) 07/4/2020
Chaëlle Depestel Boeboekuil (Ninox ) 07/4/2020
Carine Vergison Witbuikegel (Ventris ) 07/4/2020
Felle Janssens Witbuikegel (Rolypoly) 07/4/2020
Bea Van Buynder Alpaca (Milagros) 07/4/2020
Hiywot Janssens Witbuikegel (Bella) 07/4/2020
Anouk David Poolvos (Baily) 07/4/2020
Merel Tuytte Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 07/4/2020
Maarten - Valérie Van Staeyen - Baert Poema (Conco) 07/4/2020
Frank Degeest Grijze eekhoorn (Iszy) 07/4/2020
Bart Pauwels Leeuw (Zazu & Aissa) 07/4/2020
Kesteloot-Claes Familie Woestijnvos (Lily) 07/4/2020
Sem Bruynooghe Grijze eekhoorn (Reeve) 07/4/2020
Cyriel Moeyaert Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Namanya) 07/4/2020
Jean-Marie Vandamme Poolvos (Baily) 07/4/2020
Erna ANDRIES Serval (Ghana) 07/4/2020
Suzanne Versyp Pony (Honey) 07/4/2020
amber dieuwke beernaert Poolvos (Baily) 07/4/2020
Emile Degryse Zilvervos (Bacardi) 07/4/2020
Sabine De Wandel Rode neusbeer (Uden) 07/4/2020
Alexander & Lukas Braeckevelt Wasbeer (Tapco) 07/4/2020
Brigitte Laseure Poolvos (Baily) 07/4/2020
Anse De Meersseman Witbuikegel (Bella) 07/4/2020
Zelda Vanhoutte Dwerggeit (Belle) 07/4/2020
Isabel Ollevier Woestijnvos (Shujamaa) 07/4/2020
Annelies Jocque Stokstaart (Jafaru) 07/4/2020
Egide Grégoire Stokstaart (Bale) 07/4/2020
Dagmar Baudot Kruisezel (Martha) 07/4/2020
Jessica Colpaert Poolvos (Baily) 07/4/2020
Jelle Duvillier Boeboekuil (Bob) 07/4/2020
Niene Ackaert Dwerggeit (Dorrie) 07/4/2020
Tore & Nille NEYRINCK FRANCOIS Poolvos (Baily) 07/4/2020
Margaux Allemeersch Poolvos (Baily) 07/4/2020
familie feys Zeboe (Beasty) 07/4/2020
Viktor Vandenborre Aziatische kleinklauwotter (Munny) 07/4/2020
Jana Develder Boeboekuil (Bob) 07/4/2020
Filip Coussee Boeboekuil (Bob) 07/4/2020
Donna Parmentier Wasbeer (Bonna ) 07/4/2020
Robbe-Jenne Berghs Woestijnvos (Vinjara) 07/4/2020
Jax DE SCHACHT Boa constrictor (Boa ) 07/4/2020
Levi Decadt Serval (Ghana) 07/4/2020
. De Bosbeke Bruine beer (Berros) 07/4/2020
Ruben Van Mulders Woestijnvos (Lily) 07/4/2020
Kris Callewaert Bruine beer (Berros) 07/4/2020
Domien Logghe Poolvos (Baily) 07/4/2020
Nancy Tytgat Dwerggeit (Alfa) 07/4/2020
Mika De Schrijver Ringstaartmaki (Kamuzu) 07/4/2020
Mario Calis Leeuw (Zazu & Aissa) 07/4/2020
Katrien Sorgeloos Alpaca (Milagros, Alejandro) 07/4/2020
Gino Debrabandere Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 07/4/2020
Alexander De Soete Ringstaartmaki (Kamuzu) 07/4/2020
Didier Duyck Witbuikegel (Bella) 07/4/2020
Manou Ferech Boeboekuil (Ninox ) 07/4/2020
Kim Wybauw Serval (Ghana) 07/4/2020
Michiel Duinslaeger Serval (Leone) 07/4/2020
Elke Vanderhelst Leeuw (Zazu & Aissa) 07/4/2020
Elena Cuyvers Kerkuil (Lintu) 07/4/2020
Sarah Bauwens Grijze eekhoorn (Reeve) 07/4/2020
Evelien Helderweirt Dwerggeit (Dorrie) 07/4/2020
Kasper Sucaet Cavia (Mouse) 07/4/2020
Christine Sannen Europese oehoe (Hispa) 07/4/2020
Ella Depoorter Woestijnvos (Lily) 07/4/2020
Annie De Vos Woestijnvos (Lily) 07/4/2020
Fleur Van Overwaele Boeboekuil (Ninox ) 07/4/2020
Eric Bauwelinckx Witbuikegel (Bella) 07/4/2020
Roald en Lennart Minnaert Korenslang (rode rattenslang) (Tatus) 07/4/2020
Sylvie Vandeputte Bruine maki (Ayo) 07/4/2020
Matheo Bovenistier Stokstaart (Jafaru) 07/4/2020
Jesse Redey Stokstaart (Maik) 07/4/2020
Vicky Hennaert Witoorpenseelaap (Mumpy) 07/4/2020
Vicky Hennaert Taiwanese rattenslang (Orthri) 07/4/2020
Briek Seynaeve Alpaca (Milagros) 07/4/2020
Liesbeth Vandeputte Griekse landschildpad (Helena) 07/4/2020
Sam Pirmez Capibara (Charif) 07/4/2020
Sara Van Daele Poolvos (Baily) 07/4/2020
Lotte Benoot Rode neusbeer (Stompie - korte staart) 07/4/2020
Godderis Viktor Boeboekuil (Bob) 07/4/2020
Gerda Staepelaere Ouessantschaap (Joske) 07/4/2020
Computerkliniek BVBA Withandgibbon (Vasa) 07/4/2020
Fallon Mostien Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 07/4/2020
Arnaud Yde Zwartoorpenseelaap (Zwartpluimoeistitie) (Rabah) 07/4/2020
Martine Van Den Bossche Kerkuil (Lintu) 07/4/2020
Matteo Yde Witoorpenseelaap (Wickie) 07/4/2020
Familie Opgenhaffen Alpaca (Alejandro) 07/4/2020
Van Oost Christian - De Prest Dirk Poema (Conco) 07/4/2020
Sofie Van Den Abbeele Witbuikegel (Bella) 07/4/2020
Wim Torreborre Berberskink (Mecus) 07/4/2020
Kristof & Tony Steen - Verschooten Woestijnvos (Zuri) 07/4/2020
Deborah Vanhulle Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 07/4/2020
Gilles D’amour Stokstaart (Maik) 07/4/2020
Suzanne Versyp Poolvos (Baily) 07/4/2020
Sandra Vyncke Grijze eekhoorn (Reeve) 07/4/2020
Sara Hermie Alpaca (Alejandro) 07/4/2020
Stien en Arne Vandenhove Dwerggeit (Ave) 07/4/2020
Tessa Butstraen Ouessantschaap (Laria) 07/4/2020
Véronique Dhont Beverrat (Kayla) 07/4/2020
Lotte Vandenheede Stokstaart (Ilom) 07/4/2020
Hanne Vandenheede Stokstaart (Bale) 07/4/2020
Michel De Roeck Europese oehoe (Bubo) 07/4/2020
Els Lavrysen Euraziatische lynx (Jim) 07/4/2020
Rita Van Mol Griekse landschildpad (Squirtle) 07/4/2020
Maria Tuyls Dwerggeit (Dorrie) 07/4/2020
Cindy Helderweirt Wasbeer (Tuari) 07/4/2020
Jef Van Malderen Tijgerpython (Pinta ) 07/4/2020
Jurgen Augusteyns Kalkoen Ronquieres (Koen) 06/4/2020
Alexander Messiaen Alpaca (Alejandro) 06/4/2020
Lisa-Dyllen De Neef-Rubbens Stokstaart (Bale) 06/4/2020
Sander Van Damme Kruisezel (Martha) 06/4/2020
Hilde Geerts Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 06/4/2020
Lore Bonnaerens Capibara (Charif) 06/4/2020
Amy Monbaliu Serval (Ghana) 06/4/2020
Klaas Van Gelder Steppezebra (Ukwi ) 06/4/2020
Thomas Vercruyssen Rolstaartbeer (Frantz) 06/4/2020
Jolien Vanaelst Boeboekuil (Bob) 06/4/2020
Cynthia Buyse Kerkuil (Guatto) 06/4/2020
Joël & Vanessa Nabrojed Zilvervos (Bacardi) 06/4/2020
Hermien Deprez Baardapen (Kerala) 06/4/2020
Charlotte Maes Woestijnvos (Zuri) 06/4/2020
Olivier Chielens Dwerggeit (Ave) 06/4/2020
Amelie McGuinness Alpaca (Milagros) 06/4/2020
Saskia Desmet Ringstaartmaki (Thimba, Bosede, Kamuzu) 06/4/2020
Katia Coene Chinchilla (Thorben) 06/4/2020
Arthur Rebry Luipaardgekko (Ekko) 06/4/2020
Caroline Bataille Serval (Leone) 06/4/2020
Helena Rebry Helmparelhoen (Parel) 06/4/2020
Bart Steeman Poolvos (Baily) 06/4/2020
Joke Van Steenkiste Wasbeer (Tsé) 06/4/2020
George Van Malderen Groenvleugelara (Timide) 06/4/2020
Vicky Carette Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 06/4/2020
Kyra Woefie Witbuikegel (Ventris ) 06/4/2020
Karen Daniels Agapornis (Agapo) 06/4/2020
Patrick Meylaers Boeboekuil (Bob) 06/4/2020
Ann Vandepoele Witbuikegel (Rolypoly) 06/4/2020
Alvar Pluym Woestijnvos (Wepezi) 06/4/2020
Helena Hendrickx Woestijnvos (Shujamaa) 06/4/2020
Thomas De Boes Witoorpenseelaap (Wickie) 06/4/2020
Veerle Soenen Bruine beer (Uli) 06/4/2020
Linde Serruys Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 06/4/2020
Fanny Lason Ringstaartmaki (Kamuzu) 06/4/2020
Glenn Van Bost Poolvos (Baily) 06/4/2020
Fabrice Vervondel Poolvos (Baily) 06/4/2020
Annemie Tyttens Stokstaart (Bale) 06/4/2020
Veerle & Johnny Swartebroekx - Steenbeke Cavia (Thea) 06/4/2020
Patrick Veris Serval (Ghana) 06/4/2020
Yorick Werbrouck Bruine beer (Berros) 06/4/2020
Winnie Goossens Serval (Ghana) 06/4/2020
Saar Serruys Woestijnvos (Zwadi) 06/4/2020
Mona Leuridan Boeboekuil (Bob) 06/4/2020
Tina Demaret Boeboekuil (Bob) 06/4/2020
Renzo Vervondel Zilvervos (Bacardi) 06/4/2020
EMILE Vanderpooten Kerkuil (Lintu) 06/4/2020
Leander Van Camp Stokstaart (Maik) 06/4/2020
Mieke Courtmans Stokstaart (Maik) 06/4/2020
Corry Pauwels Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 06/4/2020
Dewanckel Lore Witbuikegel (Bella) 06/4/2020
Andy Dennequin Boeboekuil (Ninox ) 06/4/2020
Cath Van Elewijck Serval (Leone) 06/4/2020
Johan Vervondel Baardagaam (Barba) 06/4/2020
Shana Deman Dwerggeit (Dorrie) 06/4/2020
IRIS GOOSSENS Serval (Leone) 06/4/2020
Lara En Lander Verhaeghe Stokstaart (Ilom) 06/4/2020
Ann Defever Boeboekuil (Bob) 06/4/2020
Carmen Dejonghe Stokstaart (Maik) 06/4/2020
Tanja Buysse Cavia (Molly) 06/4/2020
Celine Portael Afrikaanse sporenschildpad (Turbo) 06/4/2020
Tisha Hessens Woestijnvos (Lily) 06/4/2020
fran debaillie Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 06/4/2020
Maarten Huysman Stokstaart (Maik) 06/4/2020
Lindsay Van Den Bergh Boeboekuil (Bob) 06/4/2020
WHISKYLADIESCLUB THE MOUTHY COWS Schotse Hooglander (Frida) 06/4/2020
Camille-Nissia Elinck-Frans Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 06/4/2020
Dries & Fleur Van Herreweghe-Zagers Poolvos (Baily) 06/4/2020
Mila Gobbers Boeboekuil (Ninox ) 06/4/2020
Roel Pallemans Boeboekuil (Ninox ) 06/4/2020
Martha Roesbeke Kruisezel (Martha, Emma) 06/4/2020
Anouck Moulin Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 06/4/2020
Dave Develder Afrikaanse reuzenslak (Basomma) 06/4/2020
Marleen Rabaey Witbuikegel (Bella) 06/4/2020
Marie-Lien & Sofie Vanhalme Woestijnvos (Lily) 06/4/2020
Lauren De Roeck Stokstaart (Bale) 06/4/2020
Kevin DHerde Afrikaanse sporenschildpad (Turbo) 06/4/2020
Geert Claeys Boeboekuil (Bob) 06/4/2020
Manou Vandecruys Ouessantschaap (Laria) 06/4/2020
Sofie D’hont Boeboekuil (Bob) 06/4/2020
Theodora Hogenberg Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 06/4/2020
Lies Hemelsoen Capibara (Charif) 06/4/2020
Audenaert Melissa Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Maymunu) 06/4/2020
Noah Missiaen Poolvos (Baily) 06/4/2020
Lies Claeys Rode neusbeer (Stompie - korte staart) 06/4/2020
Yannic Bral Steppezebra (Roy) 06/4/2020
Leon Rommens Stokstaart (Bale) 06/4/2020
Flore Maes Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 06/4/2020
Els Ballieu Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 06/4/2020
Wannes Maes Grijze eekhoorn (Reeve) 06/4/2020
Hannah Maes Dwerggeit (Belle) 06/4/2020
Rhonda Provoost Stokstaart (Bale) 06/4/2020
Michel Borrezee Steppezebra (Ukwi ) 06/4/2020
Ilse Bisschop Grijze eekhoorn (Pearce) 06/4/2020
Jolien Dobbelaere Rolstaartbeer (Frantz) 06/4/2020
Ilse Bisschop Grijze eekhoorn (Iszy) 06/4/2020
Lies Sinnaeve Alpaca (Alejandro) 06/4/2020
Patrick Van Wynsberghe Bruine kapucijnaap (Tete) 06/4/2020
Redgy - Nathalie Cornelis - Schoemaker Stokstaart (jubuco) 06/4/2020
Noa De Kocker Poolvos (Baily) 06/4/2020
Siska Gelaude Woestijnvos (Tsiga) 06/4/2020
Isabelle Vandemaele Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 06/4/2020
Siemen Van Holme Woestijnvos (Shujamaa) 06/4/2020
Jonah Debevere Aziatische kleinklauwotter (Sopheary) 06/4/2020
Paulien Van Holme Poolvos (Baily) 06/4/2020
Marjorie Meul Poolvos (Baily) 06/4/2020
Renée-Lou Hoebeke Woestijnvos (Lily) 06/4/2020
Luana Devoldere Sneeuwuil (Nanoek) 05/4/2020
Marinka Van Meirhaeghe Stokstaart (Maik) 05/4/2020
Linda Derycke Indische antilope (Radjen) 05/4/2020
Dries Parmentier Boeboekuil (Bob) 05/4/2020
Eline Claeys Grijze eekhoorn (Reeve) 05/4/2020
Nancy Tavernier Poolvos (Baily) 05/4/2020
Luna-Louise Rahier Berberaap (Fibi) 05/4/2020
Lisa Homblé Witbuikegel (Bella) 05/4/2020
Koen En Debbie Defrancq Griekse landschildpad (Rosy) 05/4/2020
Leon Talloen Witbuikegel (Bella) 05/4/2020
Morris Talloen Luipaardgekko (Kabir) 05/4/2020
Julie Messiaen Dwerggeit (Dorrie) 05/4/2020
Zieta Bohez Stokstaart (Jafaru) 05/4/2020
Karel-Dries Buyse-Buytaert Grijze eekhoorn (Odion) 05/4/2020
Evelyne Denaghel Muisparkiet (Myio) 05/4/2020
Karel David Chinchilla (Blake) 05/4/2020
Kenneth Vandekerckhove Grijze eekhoorn (Iszy) 05/4/2020
Evie Raveel Boeboekuil (Bob) 05/4/2020
Leonie De Munter Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 05/4/2020
Pieternelle Vandekerckhove Woestijnvos (Lily) 05/4/2020
Vince De Munter Moorse landschildpad (Ranus) 05/4/2020
Margot Debunne Boeboekuil (Bob) 05/4/2020
Stefaan Beel Dwerggeit (Alfa) 05/4/2020
Tristan Denys Luipaardgekko (Gekko) 05/4/2020
Gust Kerkhove Poolvos (Baily) 05/4/2020
Siegfried Tahon Poolvos (Baily) 05/4/2020
Aurore Stuyvaert Poolvos (Baily) 05/4/2020
Dirk De Gelder Torenvalk (Neglec) 05/4/2020
Bastiaan, Flor en Stan De Meulenaere Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 05/4/2020
Rudo Viane Griekse landschildpad (Roxy) 05/4/2020
Marieke Vanhamme Cavia (Thea) 05/4/2020
Dries En Isabelle Dezutter-Regheere Serval (Ghana) 05/4/2020
Noor Mulier Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 05/4/2020
Maxim De Cock Boeboekuil (Bob) 05/4/2020
GREET MULKENS Poema (Conco) 05/4/2020
Kasper Vandelanotte Stinkdier (Marlène) 05/4/2020
Helena Gorra Poolvos (Baily) 05/4/2020
Lena Vanden Broucke Cavia (Tilly) 05/4/2020
Bieke Nuytten Pony (Berlios) 05/4/2020
Rhune Vercruysse Woestijnvos (Vinjara) 05/4/2020
Thomas De Groote Stokstaart (Bale) 05/4/2020
Sarah Vander Plaetsen Poolvos (Baily) 05/4/2020
Jessica Eggermont Boeboekuil (Ninox ) 05/4/2020
Lien & Noran Duytschaevers Poolvos (Baily) 05/4/2020
Lena Moeykens Ringstaartmaki (Bosede) 05/4/2020
Susanne Vahle Poolvos (Baily) 05/4/2020
Inge De Landtsheer Pinchéaap (Allqa) 05/4/2020
Elien Raets Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 05/4/2020
Josette En Flor Dewolf - Nachtergaele Dwerggeit (Dorrie) 05/4/2020
Sven Deconinck Lama (Adriano) 05/4/2020
Fons Lambrecht Rendier / Kariboe (Mika) 05/4/2020
Noa Mlibwa Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 05/4/2020
Tobias Hennen Witbuikegel (Bella) 05/4/2020
Mathias Robbe Woestijnvos (Lily) 05/4/2020
Briek Biesbrouck Kruisezel (Martha) 05/4/2020
Luc-katrien Van Belleghem-meire Kameroenschaap (Bartje) 05/4/2020
Margaux Devos Pony (Berlios) 05/4/2020
Marleen Penninger Serval (Ghana) 05/4/2020
Tyrona Vermeulen Witbuikegel (Bella) 05/4/2020
YAMOENA LEFEBVRE Poolvos (Baily) 04/4/2020
Marese Vlieghe Bruine beer (Uli) 04/4/2020
Marie Damman Stinkdier (Lino) 04/4/2020
Franky De Cocq Bruine kapucijnaap (Siti) 04/4/2020
Sofie Verschoore Russische dwerghamster (Freddy) 04/4/2020
Hervé Decloedt Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 04/4/2020
Sara Van Sande Europese oehoe (Turco ) 04/4/2020
Oskar Deurinck Poolvos (Baily) 04/4/2020
Silke Camille Mervilde Boeboekuil (Bob) 04/4/2020
Evelyne Packet Beermarter (Philippe) 04/4/2020
Medusa Vanderlinde Chinchilla (Dumbo) 04/4/2020
Doris Kerckhof Koningspython (Monty) 04/4/2020
Tara Cappelle Boeboekuil (Bob) 04/4/2020
Jill Decloedt Poolvos (Baily) 04/4/2020
Bart De Beir Woestijnvos (Zwadi) 04/4/2020
Koen D'hondt Serval (Ghana) 04/4/2020
Kristof Mastyn Mara (Marco) 04/4/2020
Julie Vercaeren Zilvervos (Cola) 04/4/2020
Julie Vercaeren Zilvervos (Bacardi) 04/4/2020
Kim Depoortere Withandgibbon (Vasa) 04/4/2020
Wouter Marechal Dwerggeit (Alfa) 04/4/2020
Emilie Marechal Witbuikegel (Rolypoly) 04/4/2020
Geert Ferket Helmparelhoen (Frodo) 04/4/2020
Karen Samoy Witbuikegel (Bella) 04/4/2020
Noëlla De Tand Dwerggeit (Belle) 04/4/2020
Melvyn Deceuninck Poolvos (Baily) 04/4/2020
Robbe Guilliams Pony (Berlios) 04/4/2020
Wout Guilliams Agapornis (Pootje) 04/4/2020
Jürgen Vannoote Grijze eekhoorn (Reeve) 04/4/2020
Renée Vanmassenhove Lama (Adriano) 04/4/2020
Broes Sanders Grijze eekhoorn (Odion) 04/4/2020
Gust Vanmassenhove Alpaca (Alejandro) 04/4/2020
Nathan Van der Smissen Stokstaart (Bale) 04/4/2020
Lode Demeulemeester Stokstaart (Maik) 04/4/2020
Natan Caulier Poolvos (Baily) 04/4/2020
Inge Mauroo Stokstaart (Maik) 04/4/2020
Bénédicte Bertrem Poolvos (Baily) 04/4/2020
Joyce Lepla Chinchilla (Nibble) 04/4/2020
Yves Vandersteene Stokstaart (Jafaru) 04/4/2020
Siska Hemeryck Sneeuwuil (Nanoek) 04/4/2020
Bert Fiems Dwerggeit (Bo'tje) 04/4/2020
Lisa Bostoen Euraziatische lynx (Jim) 04/4/2020
Audrey & constant Terryn Russische dwerghamster (Freddy) 04/4/2020
Audrey Braeye Chinchilla (Masco) 04/4/2020
Nicky Van Daele Kruisezel (Martha, Emma) 04/4/2020
Anouck Moulin Dwerggeit (Bo'tje) 04/4/2020
Jill Puttaert Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 04/4/2020
Amber Vanhee Boeboekuil (Ninox ) 04/4/2020
Anaïs Ameys Boeboekuil (Bob) 04/4/2020
Jessica Verstappen Capibara (Charif) 04/4/2020
Amélie Dekeuninck Afrikaanse sporenschildpad (Turbo) 04/4/2020
Ronny D'Hulster Poolvos (Baily) 04/4/2020
Sofie Hamiaux Capibara (Charif) 04/4/2020
Pieter Lecomte Schotse Hooglander (Lars ) 04/4/2020
EDRIC Van Daele Amerikaanse oehoe (Algis, Satura) 04/4/2020
Isabelle D'hondt Serval (Ghana) 04/4/2020
EDRIC Van Daele Ringstaartmaki (Thimba) 04/4/2020
Linda Van Hoeydonck Cavia (Mouse) 04/4/2020
Lynn Vanhove Woestijnvos (Zwadi) 04/4/2020
Lars en Jaro Viaene Witbuikegel (Ventris ) 04/4/2020
Lars Viaene Grijze eekhoorn (Ivey) 04/4/2020
Emma & Eline Wittevrongel & Vanoudenaerde Woestijnvos (Lily) 04/4/2020
Stefaan & Stéphanie Schoutteeten-Gaethofs Sneeuwuil (Nanoek) 04/4/2020
Stefaan & Stéphanie Schoutteeten-Gaethofs Woestijnvos (Tsiga) 04/4/2020
Wout Larue Poolvos (Baily) 04/4/2020
Stefaan & Stéphanie Schoutteeten-Gaethofs Witbuikegel (Bella) 04/4/2020
Marleen Vander Stuyft Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Cüce) 04/4/2020
Jaro Viaene Agapornis (Pootje) 04/4/2020
Steve Gryson Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 04/4/2020
Steve Gryson Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 04/4/2020
Nanouchka Roelens Wasbeer (Tawa) 04/4/2020
Saidya Vanhooren Zeboe (Kawan) 04/4/2020
Mathijs Battel Serval (Ghana) 04/4/2020
Aurélie Huyghe Capibara (Charif) 04/4/2020
Sem Degrande Woestijnvos (Tsiga) 04/4/2020
Wychuyse Mestdagh Witoorpenseelaap (Wickie) 04/4/2020
Mary-Jane Vos Woestijnvos (Lily) 04/4/2020
van Juffie Linda De Uiltjesklas Boeboekuil (Bob) 04/4/2020
Michelle Aerts Vosmangoest (Ghanzi) 03/4/2020
Louise De Keukeleire Chinchilla (Dumbo) 03/4/2020
Kim Veramme Witbuikegel (Bella) 03/4/2020
Sophie Vermaut Zilvervos (Cola) 03/4/2020
Martine Rochtus Roodpootbosuil (Rufipes) 03/4/2020
Glynis Vanderbeke Boeboekuil (Bob) 03/4/2020
Lut Lepoivre Alpaca (Alejandro) 03/4/2020
Matheo Schreel Dwerggeit (Ave) 03/4/2020
Elias Lilli Boeboekuil (Bob) 03/4/2020
Rowan Claeys Europese oehoe (Bubo) 03/4/2020
Dina De Bruecker Aziatische kleinklauwotter (Sopheary) 03/4/2020
Hans Donck Euraziatische lynx (Jim, Monte) 03/4/2020
Lynn Vanhoven Serval (Leone) 03/4/2020
Shana Bouckaert Rendier / Kariboe (Mika) 03/4/2020
Léonie Vanthournout Wasbeer (Tsefanie) 03/4/2020
Leon Vandenbroucke Rendier / Kariboe (Niels) 03/4/2020
Emma Blomme Rendier / Kariboe (Niels) 03/4/2020
Celien Deschacht Wasbeer (Tutelo) 03/4/2020
Jasper Blontrock Mara (Zork) 03/4/2020
Tom Callant Rode neusbeer (Nazurso) 03/4/2020
Vicky Blauwblomme Poolvos (Baily) 03/4/2020
Davy Vandousselaere Poolvos (Baily) 03/4/2020
Linda Saelens Stokstaart (Bosedu) 03/4/2020
Madeleine Aneca Pony (Berlios) 03/4/2020
Martijn Glorie Griekse landschildpad (Fietje) 03/4/2020
Els Gilleman Woestijnvos (Zwadi) 03/4/2020
Julie Bruneel Dwerggeit (Belle) 03/4/2020
Norah Cleeren Dwerggeit (Belle) 03/4/2020
Amelia Vanmaele Woestijnvos (Lily) 03/4/2020
Erna Goethals Ringstaartmaki (Bosede) 03/4/2020
Caitlin Van Meenen Woestijnvos (Lily) 03/4/2020
Fay Ockerman Steppezebra (Ukwi ) 03/4/2020
Marthe Meinen Grijze roodstaartpapegaai (Wangari) 03/4/2020
Gianni Vermeylen Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 03/4/2020
RENE SIBIET Dwerggeit (Alfa) 03/4/2020
Leen Catrysse Chinchilla (Thorben) 03/4/2020
Raf Laisnez Witbuikegel (Bella) 03/4/2020
Marijke - Peter De Vroe - Verhaeghe Euraziatische lynx (Jim) 03/4/2020
Jasper Vanautgaerden Zwartoorpenseelaap (Zwartpluimoeistitie) (Pinon) 03/4/2020
Simon & Len Huyghe Euraziatische lynx (Monte) 03/4/2020
Julien Mortier Kerkuil (Guatto) 03/4/2020
Marte Wilberts Poolvos (Baily) 03/4/2020
Neo De Rouck Steppezebra (Ukwi ) 03/4/2020
Mila Vandierendonck Stinkdier (Ava ) 03/4/2020
Sef De Sutter Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 03/4/2020
Marjan Sterckx Baardagaam (Louise) 03/4/2020
Geert Gombeir Euraziatische lynx (Jim) 03/4/2020
Clément Toisoul Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 03/4/2020
Senne Le Bacq Stinkdier (Lino) 03/4/2020
Lucas De Waele Blauwvoorhoofdamazone (Blue) 03/4/2020
Tamara Vermont Boeboekuil (Bob) 03/4/2020
Yentl Vanderiviere Siberische oehoe (Siboe) 03/4/2020
Elias De Waele Korenslang (rode rattenslang) (Tatus) 03/4/2020
Claudine Taffin Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 03/4/2020
personeel Proxy Delhaize Bredene Ringstaartmaki (Thimba) 03/4/2020
Katrien Wellens Euraziatische lynx (Jim, Monte) 03/4/2020
Sonja Decreton Poolvos (Baily) 03/4/2020
Saar Mahieu Dwerggeit (Belle) 03/4/2020
Bart Rosseel Witoorpenseelaap (Saphire) 03/4/2020
Isis Dehoorne Dwerggeit (Ave) 03/4/2020
Anja De Coninck Witoorpenseelaap (Sinbad) 03/4/2020
Dominique Soete Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Cüce) 03/4/2020
Sien Van De Wiele Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/4/2020
Jessy Jessy Poolvos (Baily) 03/4/2020
Itske Aerts Boeboekuil (Bob) 03/4/2020
Els Gheeraert Bruine beer (Uli) 03/4/2020
Len en Raven Maeyens Witoorpenseelaap (Wickie) 03/4/2020
Noor en Boris Debo Cavia (Tilly) 03/4/2020
Lodewijk Oosterlinck Declercq Stokstaart (Maik) 03/4/2020
Sylvianne Proot Witoorpenseelaap (Mumpy) 03/4/2020
Cindy Vanleke Boeboekuil (Ninox ) 03/4/2020
Hanne & Alice Dierendonck Bruine kapucijnaap (Siti) 03/4/2020
Arthur De Roeck Wasbeer (Tutelo) 03/4/2020
Nelle Verbrugghe Woestijnvos (Lily) 03/4/2020
Veronique Lambrecht Woestijnvos (Lily) 03/4/2020
Deniz Seys-Aydin Poema (Conco) 03/4/2020
Anna Tuerlinckx Cavia (Minnie) 03/4/2020
Ella Seys-Aydin Luipaard 03/4/2020
Diethe Verhack Zilvervos (Cola) 03/4/2020
Stella Loeys Bruine beer (Berros) 03/4/2020
Koen Overbergh Grijze eekhoorn (Iszy) 03/4/2020
Einar Winkelmans Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 03/4/2020
Geertrui Wellens Das (Maud) 03/4/2020
Noah Dewilde Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/4/2020
Joe Blanckaert Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 03/4/2020
Jamie Blanckaert Dwerggeit (Dorrie) 03/4/2020
Kevin, Jilll & Gabriël Noyez Stokstaart (Bale) 03/4/2020
Sandra Cailliau Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 03/4/2020
Stephen En Gerlinde De Milt - Van De Woestijne Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 03/4/2020
Cheyenne Ingels Bennet Wallaby (Ben) 03/4/2020
Goderick Oosterlinck Declercq Boa constrictor (Nagini) 03/4/2020
Myriam Deboeck Poolvos (Baily) 03/4/2020
Friedl Dumortier Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 03/4/2020
Sam, Jonah en danni Michiels Wasbeer (Tsé) 03/4/2020
Flore Depoortere Dwerggeit (Bo'tje) 03/4/2020
Deschepper Jean-Pierre Serval (Ghana) 03/4/2020
Luc Knockaert Stokstaart (Bale) 03/4/2020
Martine Roemans Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/4/2020
SOHIER MARIE Dwerggeit (Dorrie) 03/4/2020
Erwin De Smet Bruine beer (Berros) 03/4/2020
Jitske Van de Plas Zilvervos (Cola) 03/4/2020
Geertrui Wellens Zilvervos (Bacardi) 03/4/2020
Sanne Foubert Serval (Ghana) 03/4/2020
Natalie Vande Veire Capibara (Charif) 03/4/2020
Lieselot De Ketelaere Helmparelhoen (Parel) 03/4/2020
Wendy De Vos Poolvos (Baily) 03/4/2020
Tally Salzman Pony (Honey) 02/4/2020
Karel De Grande Poolvos (Baily) 02/4/2020
Francky Bruggeman Serval (Ghana) 02/4/2020
Memphis Dequecker Chinchilla (Nibble) 02/4/2020
Mie Sterckx Boeboekuil (Bob) 02/4/2020
Louis Beguin Zeboe (Beasty) 02/4/2020
Sophie Van Ghelewe Luipaard 02/4/2020
Ellen Ferket Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 02/4/2020
Hannelore - Sven Coulier - Scheerens Bennet Wallaby (Ben) 02/4/2020
Dylan Banckaert Blauwvoorhoofdamazone (Blue) 02/4/2020
Anore Zina Schenk Boeboekuil (Bob) 02/4/2020
Lieze De Veen Boeboekuil (Bob) 02/4/2020
Julie Vandesonneville Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 02/4/2020
Vermeersch Angie Woestijnvos (Lily) 02/4/2020
Lukas Gadeyne Kruisezel (Martha) 02/4/2020
Sioban Willems Beermarter (Philippe) 02/4/2020
Evelien De Coster Poolvos (Baily) 02/4/2020
Lindsay Herkelbout Poolvos (Baily) 02/4/2020
Kelly De Neve Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 02/4/2020
Flo Bogaert Zilvervos (Bacardi) 02/4/2020
Frank Vonk Woestijnvos (Lily) 02/4/2020
Karen Dujardin Rode neusbeer (Stompie - korte staart) 02/4/2020
Margaretha Smet Euraziatische lynx (Jim, Monte) 02/4/2020
Mandy Vanhees Poolvos (Baily) 02/4/2020
Els Verleyen Alpaca (Alejandro) 02/4/2020
Jonas Messely Schotse Hooglander (Lars ) 02/4/2020
Annelies Rotsaert Woestijnvos (Vinjara) 02/4/2020
Naike Huygelen Witbuikegel (Ventris ) 02/4/2020
Oskar Devos Wasbeer (Tsefanie) 02/4/2020
Oskar Devos Rode neusbeer (Uden) 02/4/2020
Ingrid Van Breusegem Witbuikegel (Bella) 02/4/2020
Joeri Veryser Leeuw (Zazu & Aissa) 02/4/2020
Annick & Rob De Vogelaere - Hus Poolvos (Baily) 02/4/2020
Melissa Willems Euraziatische lynx (Monte) 02/4/2020
Nolle, Wolf en Lou Carette Griekse landschildpad (Fietje) 02/4/2020
Marleen Dekeyser Moorse landschildpad (Francesca) 02/4/2020
Basile Vlaminck Dwerggeit (Bo'tje) 02/4/2020
Lente Van Eynde Euraziatische lynx (Jim, Monte) 02/4/2020
Aaron Hadjistratis Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Namanya) 02/4/2020
Anna Loosvelt Dwerggeit (Bo'tje) 02/4/2020
Valerie Gebruers Boeboekuil (Bob) 02/4/2020
Tommelein Camille en Arthur Chinchilla (Nibble) 02/4/2020
Thieben Roels Cavia (Mouse) 02/4/2020
Flynn Vanoppen Alpaca (Milagros) 02/4/2020
Amber Berghe Baardagaam (Stella) 02/4/2020
Benjamin Criel Gewoon stekelvarken (Uba) 02/4/2020
Jan - Stefanie Van Quaethem - Douchy Woestijnvos (Lily) 02/4/2020
Dominique Sibiet Ouessantschaap (Joske) 02/4/2020
Katelijne Vanhoutte Witbuikegel (Bella) 02/4/2020
Sophie Hochstrasser Poolvos (Baily) 02/4/2020
Sara Hendriks Poolvos (Baily) 02/4/2020
Lars Dierick Grijze eekhoorn (Kaikura) 02/4/2020
Warre Pecceu Boeboekuil (Bob) 02/4/2020
Joy Deprez Poolvos (Baily) 02/4/2020
Michiel Jonckheere Bruine kapucijnaap (Tete) 02/4/2020
Sofie Vangheluwe Agapornis (Popy) 02/4/2020
Thomas Van Thielen Aziatische kleinklauwotter (Sovann ) 02/4/2020
Melanie Vanhove Berberaap (Fibi) 02/4/2020
Oliver Hampel Euraziatische lynx (Jim, Monte) 02/4/2020
Kenneth-Evelyne Cappelle-Vanhove Serval (Leone) 02/4/2020
Maren Castelein Poolvos (Baily) 02/4/2020
Geert Duerloo Wasbeer (Tsefanie) 02/4/2020
Astrid Van Hoyweghen Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 02/4/2020
Florian Acke Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 02/4/2020
Antje Vermeersch Geelbuik waterschildpad (Trip) 02/4/2020
Frank, Cindy, Laura, Lotte Paulussen-Nagels Euraziatische lynx (Jim) 02/4/2020
Stefanie Cattebeke Poolvos (Baily) 02/4/2020
Stefanie Cattebeke Woestijnvos (Lily) 02/4/2020
Tom Vanrijckeghem Serval (Leone) 02/4/2020
Lynn Matthys Groenvleugelara (Timide) 02/4/2020
Fenna, Lucie & Stéphanie De Backer Stokstaart (Maik) 02/4/2020
Manoe & Quentin De Backer Stokstaart (Ilom) 02/4/2020
Evelyn Bullaert Zilvervos (Cola) 02/4/2020
Nathalie Jeanine De Laender Witbuikegel (Ventris ) 02/4/2020
Decloedt Esmee Dwerggeit (Bo'tje) 02/4/2020
Mieke Jensen Stokstaart (Ilom) 02/4/2020
Jelle Maeyaert Bennet Wallaby (Gus) 02/4/2020
Viviane Bartholomeus Woestijnvos (Lily) 02/4/2020
Broes Ameloot Griekse landschildpad (Fietje) 02/4/2020
Jeffrey Dewachter Poolvos (Baily) 02/4/2020
Kattelyne Pierloot Ringstaartmaki (Thimba) 02/4/2020
Lijs Callaerts Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 01/4/2020
Jana-Annaïs Declerck-Hamerlinck Poolvos (Baily) 01/4/2020
Silke Daneels Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 01/4/2020
Joke Behiels Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 01/4/2020
Virginie Bultynck Kruisezel (Martha, Emma) 01/4/2020
Mila Lottin Stokstaart (Maik) 01/4/2020
Nora Buyse Ringstaartmaki (Bosede) 01/4/2020
Bart Maes Dwerggeit (Belle) 01/4/2020
Elke Vanryckeghem Arendbuizerd (Abu) 01/4/2020
Pamela Hillebrant Pony (Berlios) 01/4/2020
Matz Vanderhaegen Afrikaanse reuzenslak (Neota) 01/4/2020
Thorsten en Jari de Dapper Koningspython (Regi) 01/4/2020
Orfee Merlevede Leeuw (Zazu & Aissa) 01/4/2020
Lina Boi Woestijnvos (Wepezi) 01/4/2020
Kris Uytterhoeven Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 01/4/2020
An Decrock Serval (Ghana) 01/4/2020
laura weynants Poolvos (Baily) 01/4/2020
Elsie Premereur Witbuikegel (Rolypoly) 01/4/2020
Kris Vermeersch Poolvos (Baily) 01/4/2020
Jef Blontrock Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Namanya) 01/4/2020
Myrianne Marvellie Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 01/4/2020
Alyssa Claerhout Woestijnvos (Tsiga) 01/4/2020
Tine Gantois Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 01/4/2020
Sam Oosterlynck Serval (Leone) 01/4/2020
Gunst Alexandra Chinchilla (Thorben) 01/4/2020
Carine Maeyaert Boeboekuil (Bob) 01/4/2020
Kim Dobbelaere Poolvos (Baily) 01/4/2020
Evan & June Ceunen Grijze eekhoorn (Iszy) 01/4/2020
Jens en Iris Paes - De Corte Wasbeer (Taima) 01/4/2020
Sabien Vercoutter Kruisezel (Martha, Emma) 01/4/2020
Maxime Stael Steppezebra (Ukwi ) 01/4/2020
Bjorn Ryde Groene baviaan (Robert) 01/4/2020
Marieke Wyns Poolvos (Baily) 01/4/2020
Noach Werniers Poolvos (Baily) 01/4/2020
Philippe-Connie Delameilleure-Mareel Valkparkiet (Bali, Tutti, Sarid, Radja) 01/4/2020
Restaurant Souvenir Dwerggeit (Belle) 01/4/2020
Restaurant Souvenir Ouessantschaap (Corentin) 01/4/2020
Ini, Max, Sue, Sem, Jytte, Paulien, Emilie, Lotte en Diertho De Muynck & Welvaert Kameel (Joep) 01/4/2020
Souvenir Restaurant Cavia (Minnie) 01/4/2020
Sanne & Faldona De Muynck Chinese muntjak (Hao) 01/4/2020
Ann Lingier Serval (Leone) 01/4/2020
Silvie Derynck Griekse landschildpad (Fietje) 01/4/2020
Ann Coussement Steppezebra (Ukwi ) 01/4/2020
Ann Coussement Euraziatische lynx (Monte) 01/4/2020
Ann Coussement Schotse Hooglander (Mina) 01/4/2020
chanel de ceuninck Stokstaart (Jafaru) 01/4/2020
Andrés Hoeghenae Witoorpenseelaap (Sinbad) 31/3/2020
Karel Geuens Das (Tess) 31/3/2020
Louise Vantomme Stokstaart (Maik) 31/3/2020
Melissa Padot Serval (Leone) 31/3/2020
Dorien Schafraet Dwerggeit (Bo'tje) 31/3/2020
Laura Huybrechts Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 31/3/2020
Marie Deruytere Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 31/3/2020
Charlotte Van Meenen Poolvos (Baily) 31/3/2020
Wille Marleen Poolvos (Baily) 31/3/2020
Lotte En Fien Goethals Russische dwerghamster (Twan ) 31/3/2020
Patrick Staelens Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 31/3/2020
Wim Vermeulen Luipaard 31/3/2020
Christine Debou Woestijnvos (Zuri) 31/3/2020
Sonja Verbeke Woestijnvos (Lily) 31/3/2020
Zoë Schoonvaere Poolvos (Baily) 31/3/2020
Conny De Decker Genetkat (Kanu) 31/3/2020
Maarten Van Malder Stokstaart (Jafaru) 31/3/2020
Joke De Lille Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 31/3/2020
Dorothy Elaerts Blauwvoorhoofdamazone (Blue) 31/3/2020
Sabine Vanclooster Stokstaart (Bale) 31/3/2020
Dilano en Matteo Vancutsem Serval (Ghana) 31/3/2020
stefanie kerckenaere Dwerggeit (Bo'tje) 31/3/2020
Mattheus Verschoore Baardapen (Shimoga) 31/3/2020
Sam Oosterlynck Kolonistenagame (Agama) 31/3/2020
Jules Vrinten Dwerggeit (Alfa) 31/3/2020
Miguel Deroover Steppezebra (Roy) 31/3/2020
Myriam Strumane Boeboekuil (Ninox ) 31/3/2020
Marc Van De Voorde Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 31/3/2020
Sherly Ghillemyn Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 31/3/2020
Louis & Nathan Brackx Wasbeer (Taima) 31/3/2020
tina Deneve Kruisezel (Emma) 31/3/2020
Laura Verpeten Boeboekuil (Ninox ) 31/3/2020
Hanne-Lore Fallein Cavia (Molly) 31/3/2020
Leen Van de Velde Grijze eekhoorn (Iszy) 31/3/2020
Stefaan Schoonbaert Poema (Conco) 31/3/2020
pascale baeselen Kerkuil (Lintu) 31/3/2020
Wendy Shillam Witbuikegel (Bella) 30/3/2020
Nele Maton Grijze eekhoorn (Ivey) 30/3/2020
Helena Claeys Boeboekuil (Bob) 30/3/2020
Fleur Vande Walle Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 30/3/2020
catho cardinael Cavia (Tooske) 30/3/2020
Barbara Fiers Lama (Witje) 30/3/2020
Tjorve Olievier Ringstaartmaki (Bosede) 30/3/2020
Febe Rommens Pony (Kathy) 30/3/2020
Bob en Bas Willems Woestijnvos (Lily) 30/3/2020
Emma Serlippens Serval (Ghana) 30/3/2020
Emma & Sara Vandeputte Pony (Berlios) 30/3/2020
Nadia Belsack Griekse landschildpad (Thanos) 30/3/2020
Maria Arkhipova Poolvos (Baily) 30/3/2020
Hendrik-Jan Weemaes Boeboekuil (Bob) 30/3/2020
Mauro Dieter Zilvervos (Bacardi) 30/3/2020
Nel Bostoen Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 30/3/2020
Koa Scott Chinchilla (Darkie) 30/3/2020
Vanessa Vandenaweele Witbuikegel (Bella) 30/3/2020
Renée Monteville Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 30/3/2020
Hailey Opbrouck Amerikaanse woestijnbuizerd (Harte) 30/3/2020
Dimitri Malengier Chinchilla (Nibble) 30/3/2020
olga loonus Lama (Witje) 30/3/2020
liam De Maecker Chinese muntjak (Acus) 30/3/2020
Yoran De Maecker Kameroenschaap (Kadija) 30/3/2020
Nadine Bouvry Chinchilla (Pirobo) 30/3/2020
Jan Logie Dwerggeit (Bo'tje) 30/3/2020
Maxime Opsomer Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 29/3/2020
Ann Turpyn Jacxsens Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 29/3/2020
Thomas & Lara Vannecke Woestijnvos (Zuri) 29/3/2020
Quinten Six Baardapen (Suraj) 29/3/2020
Stefan Kallaert Zilvervos (Bacardi) 28/3/2020
Joanna Van Laere Woestijnvos (Zuri) 28/3/2020
Tom & Stefanie Demeersseman-Vanderstraeten Rode neusbeer (Uden) 28/3/2020
Elsie Premereur Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 27/3/2020
Fatima De Baerdemaker Poolvos (Baily) 27/3/2020
Pepijn, Lisa, Peter En Greet Craeyeveld - Bekaert Withandgibbon (Vasa) 26/3/2020
Ella en Finne Brosius Steppezebra (Ukwi ) 25/3/2020
Chantal Quartier Woestijnvos (Shujamaa) 25/3/2020
gerdinus bogaert Woestijnvos (Lily) 24/3/2020
Marina Decroo Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 24/3/2020
Kelly De Waele Leeuw (Zazu & Aissa) 22/3/2020
Tamara Verbandt Alpaca (Alejandro) 22/3/2020
Loes en Lore Lantsoght Boeboekuil (Bob) 22/3/2020
LUCA BROOS Grijze eekhoorn (Pearce) 21/3/2020
Wannes Alleweireldt Moorse landschildpad (Ranus) 21/3/2020
NOAH BROOS Torenvalk (Neglec) 21/3/2020
Semm grunewald Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 20/3/2020
Hanna Laekeman Wasbeer (Tutelo) 19/3/2020
Els en Mathias Van Massenhove-Reys Grijze eekhoorn (Ivey) 19/3/2020
Ingrid Leeuws Schotse Hooglander (Lars ) 18/3/2020
Vanessa Desmet Stokstaart (Maik) 18/3/2020
Dirk Destoop Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 18/3/2020
Nio Van Geenhoven Groenvleugelara (Roméo) 17/3/2020
Arjen Daeveloose Rode neusbeer (Nazurso) 17/3/2020
De Spiegelaere Marijke Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 16/3/2020
Bart Devoldere Kerkuil (Lintu) 16/3/2020
Lewis Danneels Stokstaart (Maik) 16/3/2020
Ninke Leupe Cavia (Tilly) 16/3/2020
Philippe Steurbaut Euraziatische lynx (Monte) 16/3/2020
Emily Goossens Witbuikegel (Bella) 16/3/2020
Willy En Martine Michels-Van Houcke Bennet Wallaby (Gus) 16/3/2020
Justin Sluiter Woestijnvos (Zwadi) 16/3/2020
Mike Caron Poolvos (Baily) 16/3/2020
Amélie Allisa Dejaegher Poolvos (Baily) 15/3/2020
Greet Roobroeck Boa constrictor (Yanomani) 15/3/2020
Gerdy Degryse Griekse landschildpad (Kimy) 15/3/2020
Matthias Degryse Goudhamster (Jerry ) 15/3/2020
Guy Six Steppevaraan (Anthé) 15/3/2020
Stijn Verbrugghe Genetkat (Tikeya) 15/3/2020
Rah-Sheen Vanmarcke Woestijnvos (Zuri) 15/3/2020
Natascha Claeys Kameel (Joep) 15/3/2020
Winter Claeys Ringstaartmaki (Kamuzu) 15/3/2020
Julie Defossez Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 15/3/2020
Kimberley Van keer Dwerggeit (Alfa) 15/3/2020
Johnny Ghijselinck Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 15/3/2020
Loïc Richet Boeboekuil (Ninox ) 15/3/2020
Nele Casier Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 15/3/2020
An Dupont Wasbeer (Bonna ) 15/3/2020
Vicky Dalgleish Witoorpenseelaap (Mumpy) 15/3/2020
Laura Vandenborre Serval (Ghana) 15/3/2020
Arthur Pinseel Griekse landschildpad (Fietje) 15/3/2020
Kyle Decrock Witbuikegel (Rolypoly) 15/3/2020
Tom Van Goylen Luipaardgekko (Kabir) 15/3/2020
Marjorie Balanck Kruisezel (Emma) 14/3/2020
Eline Louf Poolvos (Baily) 14/3/2020
Hilde Broeckx Das (Tess) 14/3/2020
Francky Bruggeman Rode neusbeer (Stompie - korte staart) 14/3/2020
Klassieke Kring Zeboe (Kawan) 14/3/2020
Naomi Deppe Ringstaartmaki (Thimba) 14/3/2020
Jorge Spiessens Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 14/3/2020
Bart Van Lancker Sneeuwuil (Nanoek) 14/3/2020
Jana De Brouwer Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 14/3/2020
Bert Debrouwere Stokstaart (Maik) 14/3/2020
Lize - Jan Depoortere - Vander Vennet Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 14/3/2020
Lize - Jan Depoortere - Vander Vennet Boeboekuil (Bob) 14/3/2020
Lize - Jan Depoortere - Vander Vennet Dwerggeit (Dorrie) 14/3/2020
Janne De Scheemaecker Chinchilla (Dumbo) 14/3/2020
sandy simoens Groene leguaan groep1 (Leo ) 14/3/2020
Yvette Fonteyne Blauwvleugelparkiet (Olzo) 14/3/2020
Rani Devriendt Ouessantschaap (Nolwenn) 13/3/2020
Laurine Burdorf Zeboe (Beasty) 13/3/2020
Stella Kloppenburg Blauwvoorhoofdamazone (Coco) 13/3/2020
Cir Pop Afrikaanse reuzenslak (Acteo) 13/3/2020
Cir Pop Afrikaanse reuzenslak (Acteo) 13/3/2020
Bram Brouckaert Kerkuil (Thymen) 11/3/2020
Tine Fonteyn & Patricia Lambrecht Zilvervos (Bacardi) 04/3/2020
Lisa Maenhout Poolvos (Baily) 03/3/2020
Ida Jacobs Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 29/2/2020
Els Van Haute Stokstaart (Bosedu) 28/2/2020
Karel Degelin Kerkuil (Bundi) 28/2/2020
Bas Vanhullebusch Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 23/2/2020
Noah Melin Euraziatische lynx (Monte) 23/2/2020
Jolan Devriendt Alpaca (Alejandro) 20/2/2020
Johan & Patricia Verriest & Garrein Witbuikegel (Rolypoly) 20/2/2020
Gitte De Blick Boeboekuil (Bob) 17/2/2020
Davy Baele Poolvos (Baily) 16/2/2020
Jasper Torfs Valkparkiet (Tutti) 16/2/2020
Tamara Vandaele Witbuikegel (Rolypoly) 16/2/2020
Lore Vanhullebusch Grijze eekhoorn (Reeve) 12/2/2020
De Herboristengroep Stokstaart (Bale) 12/2/2020
Nore De Baets Stokstaart (Maik) 09/2/2020
Frank Cuypers Grijze eekhoorn (Kaikura) 04/2/2020
Deborah Cogghe Blauwvoorhoofdamazone (Coco) 03/2/2020
Paul van Besien Capibara (Charif) 02/2/2020
Robbe Stien Kaat Michiels Valkparkiet (Radja) 02/2/2020
Lyana De Backer Poolvos (Baily) 30/1/2020
Bruine kapucijnaap (Petronila) 29/1/2020
Groene baviaan (Andrea) 29/1/2020
Stokstaart (Ilom) 26/1/2020
Christine Witvrouwen Witbuikegel (Bella) 25/1/2020
Johanna Venus Witbuikegel (Rolypoly) 23/1/2020
Silas D'hoker Kolonistenagame (Agama) 22/1/2020
Luipaardgekko (Ekko) 22/1/2020
Lobke Reynaert Boeboekuil (Bob) 22/1/2020
Heidi Beckaert Europese oehoe (Bubo) 19/1/2020
Poolvos (Baily) 19/1/2020
Andres De Rese Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 19/1/2020
Hilde De Bruyn Roodpootbosuil (Saborni) 18/1/2020
Woestijnvos (Shujamaa) 17/1/2020
Rendier / Kariboe (Niels) 16/1/2020
Kerkuil (Alba) 15/1/2020
Nancy Goethals Boeboekuil (Ninox ) 14/1/2020
Katleen D'hondt Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 13/1/2020
Merel Van Dongen Poema (Conco) 13/1/2020
Jennifer Jalon Kalkoen Ronquieres (Koen) 13/1/2020
Kelly, Elodie, Prosper, Anastasia & Rita Le Dieu - Andries Ringstaartmaki (Kamuzu) 12/1/2020
Alpaca (Milagros) 12/1/2020
Stokstaart (Maik) 11/1/2020
Veronique Baele Euraziatische lynx (Jim) 11/1/2020
Geelwangschildpad (Ammonie) 11/1/2020
Valerie Michiels Euraziatische lynx (Jim) 10/1/2020
Jacob Serruys Dwerggeit (Belle) 09/1/2020
Micha Van Pol Bruine beer (Uli) 07/1/2020
Nathalie Gors Witbuikegel (Rolypoly) 06/1/2020
Gordeldier (bruinbehaard) (Arnold) 04/1/2020
Vincent De Pelsmaker Luipaard 04/1/2020
Jerom En Korneel Vermander Europese oehoe (Bubo) 03/1/2020
Katy Schakman Bruine beer (Uli) 03/1/2020
Jean-Pierre Cuveele Torenvalk (Neglec) 03/1/2020
Woestijnvos (Lily) 03/1/2020
Jolan & Dylan Debruyne Poolvos (Baily) 03/1/2020
Pony (Kathy) 03/1/2020
Liesbeth Crabbé Europese oehoe (Bubo) 03/1/2020
Amy Orinx Boeboekuil (Ninox ) 03/1/2020
Jolien Lescrauwaet Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/1/2020
Simon Ghys Luipaardgekko (Kabir) 02/1/2020
Nathalie Hellemans Gerbil (Sharon) 01/1/2020
Elke Blancke Grijze eekhoorn (Iszy) 01/1/2020
Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 31/12/2019
Java Labeau Witbuikegel (Ventris ) 30/12/2019
Lama (Gustella) 30/12/2019
Europese oehoe (Bubo) 30/12/2019
Thalia Van Acker Ringstaartmaki (Kamuzu) 29/12/2019
Walter & Christine Debunne-lepeer Griekse landschildpad (Zefiros) 28/12/2019
Daphné Sprengers Agapornis (Arthur) 28/12/2019
Mieke Matyn Bruine beer (Mimi) 27/12/2019
Jetske Molen Poolvos (Baily) 27/12/2019
Witbuikegel (Bella) 27/12/2019
Eowyn Castro Serval (Leone) 26/12/2019
Poolvos (Baily) 26/12/2019
Effect Vzw Lama (Adriano) 26/12/2019
Lucas De Laender Stinkdier (Ava ) 26/12/2019
Beverrat (Kayla) 26/12/2019
Celia Biesbrouck Wasbeer (Teetonka) 26/12/2019
Griekse landschildpad (Thanos) 25/12/2019
Noah Braekevelt Koningspython (Sadiki) 25/12/2019
Lucca Braekevelt Chinese muntjak (Jacky) 25/12/2019
Antonio & Inge Bruyneel - Van Herck Poolvos (Baily) 25/12/2019
Dwerggeit (Alfa) 24/12/2019
Sabine Claeys Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 24/12/2019
Els Timmermans Witbuikegel (Bella) 24/12/2019
Els Timmermans Witbuikegel (Rolypoly) 24/12/2019
Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 23/12/2019
Jacoba Arschoot Luipaardgekko (Kabir) 23/12/2019
Véronique Denecker Kruisezel (Emma) 23/12/2019
Jenneke Duuren Kruisezel (Martha) 23/12/2019
Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Simio) 23/12/2019
Mathias Everaert Grijze eekhoorn (Ivey) 22/12/2019
Eline Everaert Dwerggeit (Belle) 22/12/2019
Thomas De Bock Gerbil (Sharon) 22/12/2019
Alpaca (Milagros, Alejandro) 21/12/2019
Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 21/12/2019
Martine Roemans Alpaca (Milagros) 20/12/2019
Anneke Herman Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 20/12/2019
Marleen Rommens Cavia (Mouse) 19/12/2019
Louise Stael Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Simio) 18/12/2019
Kalkoen Ronquieres (Koen) 16/12/2019
Sofie Marivoet Witoorpenseelaap (Mumpy) 16/12/2019
Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 14/12/2019
Barbara Degroote Grijze eekhoorn (Pearce) 14/12/2019
Witbuikegel (Rolypoly) 14/12/2019
Tania Bockstael Griekse landschildpad (Fietje) 12/12/2019
Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 10/12/2019
Morag Verbiest Witbuikegel (Rolypoly) 10/12/2019
Boeboekuil (Ninox ) 10/12/2019
Victor Bostoen Rode neusbeer (Uden) 10/12/2019
Manja Desaever Poolvos (Baily) 10/12/2019
Oriental small-clawed otter (Tuyen) 10/12/2019
Jurgen Baetselier Afrikaanse sporenschildpad (Suzy) 09/12/2019
Saskia Meysman Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 03/12/2019
Saskia Meysman Poolvos (Baily) 03/12/2019
Grijze eekhoorn (Pearce) 03/12/2019
Eddy Masschalck Woestijnvos (Shujamaa) 02/12/2019
Poolvos (Snorre) 02/12/2019
Capibara (Charif) 29/11/2019
Patrick Anseeuw Kruisezel (Martha) 29/11/2019
Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 27/11/2019
Jonathan Vandamme Bruine beer (Uli) 27/11/2019
Witbuikegel (Bella) 27/11/2019
Ann Leroy Berberaap (Fibi) 25/11/2019
Franciska Descamps Grijze eekhoorn (Reeve) 22/11/2019
Ilke Montag Kruisezel (Martha, Emma) 16/11/2019
Veerle De Naegel Grijze eekhoorn (Kaikura) 16/11/2019
Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Simio) 16/11/2019
Eline Deveugele Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 11/11/2019
Dieter Deboo Witbuikegel (Rolypoly) 11/11/2019
Emilie Monteny Groenvleugelara (Bébé) 10/11/2019
Kalkoen Ronquieres (Koen) 04/11/2019
Annelies Van Cauwenberghe Capibara (Charif) 04/11/2019
Martine Allemeersch Euraziatische lynx (Jim, Monte) 02/11/2019
Naomi Pattyn Dwerggeit (Ave) 02/11/2019
Yana Parmentier-leman Wasbeer (Tutelo) 27/10/2019
Elvina Barremaecker Poolvos (Baily) 27/10/2019
Luiz Van Brabant Kolonistenagame (Agama) 25/10/2019
Milo Van Brabant Witbuikegel (Rolypoly) 25/10/2019
Woestijnvos (Zuri) 12/10/2019
Emilie Van De Geuchte Witbuikegel (Bella) 10/10/2019
Sabine Van Ranst Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 06/10/2019
Justine Vanneste Berberaap (Haddo) 05/10/2019
Olivier Slembrouck Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 04/10/2019
Withandgibbon (Tompoko) 02/10/2019
Frey Guus Bossuyt Europese oehoe (Turco - Bubo) 01/10/2019
Brechtje Scheers Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 29/9/2019
Agapornis (Agapornis roseicolli Pootje) 23/9/2019
Pedro Lema Stokstaart (jubuco) 22/9/2019
Chinchilla (Dumbo) 21/9/2019
Sébastien Bossut Boeboekuil (Bob) 20/9/2019
Joke Callens Dwerggeit (Alfa) 20/9/2019
Nikita Verlinde Poolvos (Baily) 19/9/2019
Binturong (Philippe) 19/9/2019
Kries Priem Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 18/9/2019
Andy Vandenberghe Poolvos (Baily) 15/9/2019
Gudrun Tahon Alpaca (Alejandro) 14/9/2019
Bart Vandecasteele Witbuikegel (Rolypoly) 14/9/2019
Diego Steppe Tijgerpython (Pinta ) 13/9/2019
Britt Fraeters Griekse landschildpad (Thanos) 12/9/2019
Yente Plovie Stokstaart (Ilom) 08/9/2019
Yana Plovie Poolvos (Snorre) 08/9/2019
Rudy En Monique De Vos-lever Chinchilla (masco) 06/9/2019
Rudy En Monique De Vos-lever Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 06/9/2019
Sarah Maes Poolvos (Snorre) 04/9/2019
Nele De Bakker Siberische oehoe (Siboe) 04/9/2019
Rita Van Mol Witbuikegel (Ventris ) 03/9/2019
Rita Van Mol Griekse landschildpad (Zefiros) 03/9/2019
Matiz En Minthe Vanhalme Cavia (Molly) 31/8/2019
John En Sabrina . Poolvos (Baily) 30/8/2019
Roodpootbosuil (Saborni) 28/8/2019
Joyce Guidée Woestijnvos (Zuri) 26/8/2019
Eveline Debaeke Stokstaart (jubuco) 25/8/2019
Eveline Debaeke Groenvleugelara (Roméo) 25/8/2019
Eveline Debaeke Leeuw (Aissa) 25/8/2019
Ria Wyffels Boeboekuil (Bob) 24/8/2019
Serval (Leone) 22/8/2019
Het Klavertje Vier Knesselare Stokstaart (Jafaru) 22/8/2019
Het Klavertje Vier Knesselare Chinchilla (Nibble) 22/8/2019
Het Klavertje Vier Knesselare Poolvos (Snorre) 22/8/2019
Valerine Vanhaelewyn Wasbeer (Tutelo) 22/8/2019
Tine Vercruysse Pinchéaap (Rikchaq) 22/8/2019
Loes En Gerrit Aerts Serval (Leone) 22/8/2019
Loes En Gerrit Aerts Serval (Ghana) 22/8/2019
Sioban Willems Stinkdier (Lino) 22/8/2019
Nele Slos Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 22/8/2019
Johan Voorhorst Boeboekuil (Bob) 21/8/2019
Hannelore Ceulemans Nijlvaraan (Nilo) 19/8/2019
Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Maymunu) 17/8/2019
Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 17/8/2019
Monique, Marcel Beernaert-lepers Withandgibbon (Vasa) 17/8/2019
Kenneth Dekerf-vanhoutte Euraziatische lynx (Jim) 17/8/2019
Veronique De Burchgraeve Grijze eekhoorn (Ivey) 17/8/2019
Corneel Sinnaeve Grijze eekhoorn (Reeve) 16/8/2019
Iris Bruwiere Bruine beer (Uli) 16/8/2019
Fredmetkip Museumweekend Poolvos (Snorre) 16/8/2019
Laura Verpeten Cavia (Molly) 14/8/2019
Severien Derho Chinchilla (dumbo) 14/8/2019
Genetkat (Tikeya) 14/8/2019
Berberaap (Fibi) 11/8/2019
Marijke Callebert Groene baviaan (Robert) 11/8/2019
Rudy Boret Berberaap (Fibi) 11/8/2019
Rudy Boret Groene baviaan (Robert) 11/8/2019
Leon En Lucie De Roeck Stokstaart (Jafaru) 11/8/2019
Boeboekuil (Ninox ) 09/8/2019
Moorse landschildpad (Ranus) 07/8/2019
Fien Goethals Zeboe (Beasty) 07/8/2019
Johan Casier Witbuikegel (Rolypoly) 04/8/2019
Herbert Devlieger Oranje vleugelamazone papegaai (Coco) 03/8/2019
Anne-marie Wydhooge Stokstaart (Bale) 02/8/2019
Pieter En Kimberly De Ruyck-wattier Bruine beer (Berros) 01/8/2019
Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 31/7/2019
Tania Vergucht Chinchilla (blanco) 31/7/2019
Rudi Vanmechelen Rendier / Kariboe (Mika, Niels) 30/7/2019
Arne Creyf Woestijnvos (Lily) 29/7/2019
Marjolein Corneillie Witbuikegel (Rolypoly) 28/7/2019
Kurt Lannoo Woestijnvos (Zwadi) 28/7/2019
Stokstaart (Bale) 28/7/2019
Marc Courtmans Serval (Ghana) 27/7/2019
Kris En Leen Audoor-steyaert Kruisezel (Emma) 25/7/2019
Max-leon Dhondt Tijgerpython (Albi) 24/7/2019
Frank Claeys Groene baviaan (Andrea) 24/7/2019
Frank Claeys Groene baviaan (Lucy) 24/7/2019
Nienke Bethuyne Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 24/7/2019
Sarah En Zita Nerinckx Ringstaartmaki (Kamuzu) 24/7/2019
Lucas Van Camp Woestijnvos (Zuri) 21/7/2019
gerdinus bogaert Woestijnvos (Lily) 19/7/2019
Aziatische kleinklauwotter (Munny) 16/7/2019
Jill Blomme Bruine beer (Uli) 14/7/2019
Trui Van Massenhove Luipaard 13/7/2019
Flore Verstraete Stinkdier (Lino) 12/7/2019
Daan En Lars De Troyer Woestijnvos (Zwadi) 12/7/2019
Luna De Ron Helmbasilisk (Ledo) 12/7/2019
Natacha Rosseel Wasbeer (Tsé) 11/7/2019
Melina Perez Fernandez Witbuikegel (Rolypoly) 10/7/2019
Lars Bullinck Zilvervos (Cola) 10/7/2019
Lars Bullinck Wasbeer (Tsefanie) 10/7/2019
Sky Van Der Jeugd Poolvos (Baily) 10/7/2019
Alissia Van Renterghem Poolvos (Snorre) 10/7/2019
Gerda Bostijn Kerkuil (Alba) 08/7/2019
Marie Bottu Agapornis (Agapornis personata Blue) 06/7/2019
Rob Van Tilborgh Berberaap (Fibi) 05/7/2019
Jolijn Lust Dwerggeit (Dorrie) 04/7/2019
Jeannine Van Wolvelaer Poolvos (Snorre) 03/7/2019
Bruine beer (Uli) 03/7/2019
Monique En Marcel Beernaert En Lepers Withandgibbon (Tompoko) 03/7/2019
Nina Liefhooge Wasbeer (Tsefanie) 02/7/2019
Elien Clarebout Wasbeer (Tapco) 30/6/2019
Marie-paule Van Langenhoven Zilvervos (Bacardi) 30/6/2019
Arno Van Regenmortel Luipaardgekko (Squa) 30/6/2019
Vanessa Desmet Stokstaart (Ilom) 29/6/2019
Eline De Smet Alpaca (Alejandro, Milagros) 28/6/2019
Nathalie Clerckx Ringstaartmaki (Kamuzu) 28/6/2019
Jeanne Lason Boeboekuil (Bob) 28/6/2019
Ricardo Vancayseele Dwerggeit (Alfa) 26/6/2019
Ricardo Vancayseele Cavia (Moustache) 26/6/2019
Ricardo Vancayseele Alpaca (Alejandro, Milagros) 26/6/2019
Ricardo Vancayseele Rode neusbeer (Uden) 26/6/2019
Merel De Decker Baardagaam (Bolana) 26/6/2019
Philippe Rassalle Boeboekuil (Bob) 23/6/2019
Anke Lagrou Emoe (Baboz) 22/6/2019
Mathieu En Olivier Leroy Withandgibbon (Vasa) 20/6/2019
Carl De Deckers - Van Den Berge Woestijnvos (Vinjara) 19/6/2019
Marijke Roelens Serval (Ghana) 17/6/2019
David Desopper Alpaca (Milagros) 14/6/2019
Hanne Hallaert Ringstaartmaki (Thimba) 14/6/2019
Jelke En Melissa Ribbens En Desmedt Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Simio) 14/6/2019
Gilles Vandeweyer Korenslang (rode rattenslang) (Tatus) 14/6/2019
Amber Dekerf Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Cüce) 12/6/2019
Tijs Deheegher Wasbeer (Tapco) 08/6/2019
Tilde Vankeirsbilck Vosmangoest (Daniela) 05/6/2019
Shannen Deconinck Capibara (Pichu) 05/6/2019
Otis Maes Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 05/6/2019
Sofie Verfaillie Serval (Leone) 04/6/2019
Merel De Jonge Kruisezel (Emma) 02/6/2019
Quinten Janssens Wasbeer (Tuari) 01/6/2019
Sander Neudt Bruine beer (Uli) 25/5/2019
Marijke De Spiegelaere Genetkat (Kanu) 24/5/2019
Kelly Van Den Kerchove Berberaap (Haddo) 22/5/2019
Eleonore Hollevoet Dwerggeit (Belle) 22/5/2019
Ella Vandevyvere Witbuikegel (Rolypoly) 18/5/2019
Marc En Lucienne Verlinden-van Gossum Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 18/5/2019
Lily-anne Bostoen Stokstaart (Bongekule) 18/5/2019
Lily-anne Bostoen Stokstaart (Bongekule) 18/5/2019
Christa Volcke Serval (Leone) 17/5/2019
Christa Volcke Serval (Leone) 17/5/2019
Christa Volcke Serval (Leone) 17/5/2019
Christa Volcke Serval (Leone) 17/5/2019
Sandrine Doolhoff Dwerggeit (Belle) 15/5/2019
Karel Ackaert Dwerggeit (Belle) 15/5/2019
Tine Lanoye Witoorpenseelaap (Olga) 11/5/2019
Sam Mestdagh Witbuikegel (Rolypoly) 10/5/2019
Sylvie Vermeesch Pony (Honey) 08/5/2019
Suzanne En Karel De Bruyne Serval (Leone) 08/5/2019
Frans Vanzieleghem Capibara (Charif) 08/5/2019
Danny Bark Capibara (Cuzco) 03/5/2019
Marc Vermeulen Alpaca (Alejandro) 01/5/2019
Jana Dejonckheere Griekse landschildpad (Thanos) 28/4/2019
Familie Ameloot Stokstaart (jubuco) 27/4/2019
Amélie Couplez Alpaca (Alejandro) 25/4/2019
Vandenheedevermeersch Familie Kruisezel (Emma) 24/4/2019
Bruno Goris Ruitpython (Morelia ) 23/4/2019
Arn Chiers Dwerggeit (Dorrie) 23/4/2019
Helena Van Den Bossche Chinchilla (blake) 22/4/2019
Louis Gadeyne Afrikaanse reuzenslak (Basomma) 21/4/2019
Karima Ragab Valkparkiet (Bali, Tutti) 20/4/2019
Klaas De Baerdemaeker Dwerggeit (Dorrie) 20/4/2019
Bauke Chaerle Agapornis (Fischers agapornis Agapo) 17/4/2019
Krien Roesbeke Schotse Hooglander (Frida) 16/4/2019
Emma Roesbeke Kruisezel (Martha, Emma) 16/4/2019
Sim Leten Kalkoen Ronquieres (Kala) 16/4/2019
Tibo Decoene Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 15/4/2019
Lore Michiels Witbuikegel (Rolypoly) 15/4/2019
Riet Benoit Witbuikegel (Rolypoly) 14/4/2019
Sandy Van Espen Serval (Leone) 14/4/2019
Simon Temmerman Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 13/4/2019
Julie Mattijs Kruisezel (Martha, Emma) 13/4/2019
Sofie En Marie-lien Vanhalme Griekse landschildpad (Fietje) 13/4/2019
Nina Oosterlynck Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 11/4/2019
Oona De Clercq Chinchilla (darkie) 10/4/2019
Ciryk Popeye Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 10/4/2019
Ine Spiessens Stokstaart (Bale) 09/4/2019
Kristof Mastyn Mara (Marco) 07/4/2019
Julie Vercaeren Zilvervos (Cola) 07/4/2019
Christophe Schatteman Boeboekuil (Ninox ) 07/4/2019
Sofie Hurtekant Grijze eekhoorn (Reeve) 06/4/2019
Julie Vercaeren Zilvervos (Bacardi) 06/4/2019
Kathy Gryson Boeboekuil (Bob) 05/4/2019
Luur Van Muylder Das (Maud) 03/4/2019
Tine Vekemans Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 03/4/2019
Renata Debusschere Alpaca (Milagros) 01/4/2019
Rosemarie Peters Vosmangoest (Daniela) 31/3/2019
Dorien Vanden Berge Stokstaart (Bale) 31/3/2019
Ine Spiessens Poolvos 31/3/2019
Stijn Parmentier Luipaardgekko (Kabir) 31/3/2019
Stijn Verstraeten Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 26/3/2019
Guillaume Huyghebaert Witoorpenseelaap (Wickie) 24/3/2019
An Puype Boeboekuil 18/3/2019
Dirk En Mieke De Nil - De Rijck Emoe (Baboz) 18/3/2019
Ansje Tallon Griekse landschildpad (Fietje) 18/3/2019
Ine Spiessens Wasbeer (Tutelo) 18/3/2019
Gaelle Scolan Ouessantschaap (Nolwenn) 05/3/2019
Antje Vermeersch Zilvervos (Cola) 04/3/2019
Anne-sophie Delaissé Zeboe (Kawan) 27/2/2019
Nadine Derycke Poolvos (Baily) 26/2/2019
Ann Louwaege Witoorpenseelaap (Mumpy) 17/2/2019
Ann Louwaege Witoorpenseelaap (Mumpy) 17/2/2019
Pieter Pyckavet Leeuw (Leeuw) 17/2/2019
Tahar Berrezzeg Euraziatische lynx (Jim, Monte) 17/2/2019
Bram Brouckaert Kerkuil (Thymen) 15/2/2019
Johan Verriest Tamme rat 14/2/2019
Tine Fonteyn Zilvervos 14/2/2019
Joren Clauw Grijze eekhoorn (Ivey) 10/2/2019
Theite Ellen Capibara (Inca) 07/2/2019
Anne-flor Vanmeenen Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 05/2/2019
Anne-flor Vanmeenen Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Maymunu) 05/2/2019
Lore Vanhullebusch Alpaca (Alejandro) 04/2/2019
Lore Vanhullebusch Grijze eekhoorn (Reeve) 04/2/2019
Bart Mullie Capibara (Pichu) 04/2/2019
Ibe Vanholme Boeboekuil (Bob) 03/2/2019
Mala Horozic Dwerggeit (Bo'tje) 03/2/2019
Lia & Ena Horozic Witoorpenseelaap (Mumpy) 03/2/2019
Monique De Cock Grijze eekhoorn (Iszy) 26/1/2019
Valerine Vanhaelewyn Kruisezel (Martha) 24/1/2019
Yves Vandersteene Poolvos (Baily) 22/1/2019
Nele Casier Alpaca (Alejandro) 19/1/2019
Mirthe Claeys Alpaca (Alejandro) 19/1/2019
Manfred Mattelin Kruisezel (Emma) 18/1/2019
Noah Broos Torenvalk (NeglecM001 KEV OV 669 09 ???) 18/1/2019
Joeri Ruyts Stokstaart (Bongekule) 16/1/2019
Jana Dehaes Poolvos (Snorre) 16/1/2019
4 E Leerjaar 2017 Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 14/1/2019
Anne Smet Brahma kip (Chic) 10/1/2019
Vincent Vercruysse Groene baviaan (Robert) 09/1/2019
Vincent Vercruysse Groene baviaan (Robert) 09/1/2019
Géraldine Merchiers Alpaca (Alejandro) 07/1/2019
Silas D'hoker Grijze eekhoorn (Ivey) 06/1/2019
Viktor D'hoker Witbuikegel (Rolypoly) 06/1/2019
Nathalie Hellemans Gerbil (Sharon) 06/1/2019
Jennifer Jalon Kalkoen Ronquieres (Koen) 03/1/2019
Jennifer Jalon Kalkoen Ronquieres (Kala) 03/1/2019
Alexander Verguchten Poolvos (Snorre) 02/1/2019
Joeri Steeno Kalkoen Ronquieres (Koen) 02/1/2019
Joeri Steeno Kalkoen Ronquieres (Koen) 02/1/2019
Ansje Tallon Kerkuil 02/1/2019
Liesbeth Crabbé Europese oehoe 02/1/2019
Koen Koreman Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 02/1/2019
Ansje Tallon Genetkat 02/1/2019
Justine Balanck Das (Tess) 02/1/2019
Michiel De Laender Capibara (Inca) 01/1/2019
Mieke Vandekerckhove Luipaardgekko 31/12/2018
Bert Parmentier Griekse landschildpad (Thanos) 31/12/2018
Ilse Vandeputte Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 31/12/2018
Samuel Vandamme Brahma kip (Chic) 30/12/2018
Kieran Vanden Broucke Ringstaartmaki (Kamuzu) 28/12/2018
Kieran Vanden Broucke Ringstaartmaki (Kamuzu) 28/12/2018
Nadieh Verhoest Steppezebra (Ukwi ) 27/12/2018
Nadieh Verhoest Stokstaart (Bale) 27/12/2018
Celia Biesbrouck Alpaca (Alejandro) 25/12/2018
Fabio Mattelin Ouessant schaap (Nolwenn) 25/12/2018
Kenza Mattelin Grijze eekhoorn (Trouble) 25/12/2018
Eowyn Castro Serval (Leone) 24/12/2018
Lucas De Laender Wasbeer (Taima) 24/12/2018
Stijn Van Hal Aziatische kleinklauwotter (Munny) 24/12/2018
Wally Dequidt Boeboekuil (Bob) 24/12/2018
Nathalie Gors Witbuikegel (Rolypoly) 24/12/2018
Simon Ghys Luipaardgekko (Kabir) 24/12/2018
Joren Ceulemans Boeboekuil (Bob) 23/12/2018
Noah Braekevelt Stokstaart (Bale) 23/12/2018
Lucca Braekevelt Pony (Honey) 23/12/2018
Valerine Vanhaelewyn Kruisezel (Martha) 23/12/2018
Els Timmermans Witbuikegel (Rolypoly) 23/12/2018
Liselot Declercq Alpaca (Alejandro) 22/12/2018
Sabine Claeys Luipaardgekko (Kabir) 22/12/2018
Jenneke Duuren Kruisezel (Martha) 22/12/2018
Véronique Denecker Kruisezel (Emma) 22/12/2018
Freinetschool De Koorddanser Serval (Leone) 21/12/2018
Karen Vandendriessche Dwerggeit (Dorrie) 21/12/2018
Jacob Serruys Dwerggeit (Belle) 21/12/2018
Miro Staessens Helmbasilisk (Ledo) 21/12/2018
Katrien Rabaey Boeboekuil (Bob) 20/12/2018
Charlotte Van De Kerckhove Dwerggeit (Dorrie) 20/12/2018
Sam Vanneste Dwerggeit (Bo'tje) 19/12/2018
Daphné Barroo Lama (Gustella) 19/12/2018
Anneke Herman Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 19/12/2018
Jacoba Arschoot Luipaardgekko (Kabir) 18/12/2018
Lore Aerts Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 18/12/2018
Laurine Burdorf Zeboe (Beasty) 18/12/2018
Gilles Aerts Luipaardgekko (Kabir) 18/12/2018
Carine Lammens Van Moer Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 18/12/2018
Sharon Rosseels Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 17/12/2018
Jan Declercq Ringstaartmaki (Thimba) 16/12/2018
Effect Vzw Lama (Adriano) 13/12/2018
Test Test Beermarter (Philippe) 13/12/2018
Victor Bostoen Rode neusbeer (Nazurso) 12/12/2018
Chantal & Evelien Helderweirt Alpaca (Alejandro) 10/12/2018
Els Louwage Bruine beer (Mimi) 10/12/2018
Wesley Parmentier Woestijnvos (Lily) 08/12/2018
Manja Desaever Dwerggeit (Bo'tje) 08/12/2018
Ellis de meulenaere Wasbeer (Tutelo) 05/12/2018
Eliane Delhaes Alpaca (Milagros) 05/12/2018
Katia De Roubaix Dwergkonijn (Floepie) 01/12/2018
Carl Delva Alpaca (Alejandro) 30/11/2018
Rein En Siebe De Smet Witbuikegel (Rolypoly) 29/11/2018
Eddy Masschalck Woestijnvos (Shujamaa) 28/11/2018
Mariella Tirez Poolvos (Snorre) 26/11/2018
Sigrid De Schepper Alpaca (Alejandro) 22/11/2018
Sofie Marivoet Capibara (Pichu) 21/11/2018
Jonathan Vandamme Bruine beer (Uli) 16/11/2018
Franciska Descamps Grijze eekhoorn (Reeve) 14/11/2018
Veerle De Naegel Grijze eekhoorn (Kaikura) 13/11/2018
Saskia Libbrecht Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 13/11/2018
Thomas Loyens Serval (Leone) 07/11/2018
Marije Nouwen Dwerggeit (Dorrie) 05/11/2018
Ciryk Popeye Afrikaanse reuzenslak (Acteo) 03/11/2018
Anaïs Jonckheere Madagaskar grondboa (Darka) 02/11/2018
Kris Lievens Grijze eekhoorn (Kaikura) 01/11/2018
Bert - Isabelle Debrouwere - Vermaut Stokstaart (Bongekule) 31/10/2018
Kenneth Degrande Boeboekuil (Bob) 31/10/2018
Ann Suvee STRAKS GERED Luipaard Mohani (Mohani) 29/10/2018
Ansje Tallon Woestijnvos 28/10/2018
Shari-lien Van Acker-meerschman Woestijnvos (Zuri) 27/10/2018
Charlotte Fleurent Stokstaart (Bale) 25/10/2018
Van Der Sype Legrand Boeboekuil (Bob) 25/10/2018
Moes Dielemans Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 25/10/2018
Phebe Mortier Witbuikegel (Rolypoly) 25/10/2018
6de Leerjaar School Everheide Lama (Adriano) 23/10/2018
5de Leerjaar School Everheide Pony (Berlios) 23/10/2018
4de Leerjaar School Everheide Woestijnvos (Lily) 23/10/2018
3de Leerjaar School Everheide Poolvos (Baily) 23/10/2018
2de Leerjaar School Everheide Kruisezel (Emma) 23/10/2018
1ste Leerjaar School Everheide Pinchéaap (Allqa) 23/10/2018
3de Kleuter School Everheide Stokstaart (Bale) 23/10/2018
2de Kleuter School Everheide Afrikaanse reuzenslak (Acteo) 23/10/2018
2de Kleuter School Everheide Mexicaanse roodknievogelspin (Maricruz) 23/10/2018
1ste Kleuter School Everheide Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 23/10/2018
1ste Kleuterklas School Everheide Griekse landschildpad (Fietje) 23/10/2018
Joyce Maes Poolvos 22/10/2018
Franka Van Den Berg 17/10/2018
Nele Vlaminck 17/10/2018
Pieter Dubois 17/10/2018
Sanne Claerhout 17/10/2018
Famke Nuytten 17/10/2018
Merijn Vanhee 17/10/2018
Luna Davies 17/10/2018
Nathalie.jimmy@telenet.be 17/10/2018
Dorien Vanden Berge 17/10/2018
Shari Verheyden 17/10/2018
An Puype 17/10/2018
Dirk En Mieke De Nil - De Rijck 17/10/2018
Ryan Reynaert 17/10/2018
Sarah Cherif 17/10/2018
Danny_vanlommel@hotmail.com 17/10/2018
Janneke Bernaert 17/10/2018
Gregory92@hotmail.be 17/10/2018
Kim Bille 17/10/2018
Lolking.jse@gmail.com 17/10/2018
Nel Bostoen 17/10/2018
Geen@hotmail.com 17/10/2018
Jamesg.skype@outlook.fr 17/10/2018
Greta Molleman 17/10/2018
Annelies & Fleur Dedeurwaerder - Tack 17/10/2018
Nikkicool123@hotmail.com 17/10/2018
Valérie Couplez 17/10/2018
Tamara Vandevelde 17/10/2018
Desmedt Judith 17/10/2018
Victoria.zachary22@gmail.com 17/10/2018
Ilvy Vanderhaeghe 17/10/2018
Seb Leemans 17/10/2018
Janna De Bruin 17/10/2018
Kenneth Premereur 17/10/2018
Maxime Hoste 17/10/2018
Jaqueline Kapster 17/10/2018
Lisa Klaassen 17/10/2018
Charlotte Speecke 17/10/2018
Koen Koreman 17/10/2018
Joke Van Immissen 17/10/2018
Liesbet Vanessche 17/10/2018
Stijn Van Opstal 17/10/2018
Maryline Basset 17/10/2018
Maarten De Rijcke 17/10/2018
Rebecca Devolder 17/10/2018
Pieter Vermeulen 17/10/2018
Ronangeers1@gmail.com 17/10/2018
Pipheldoorn@hotmail.com 17/10/2018
Annemie Opdebeeck 17/10/2018
Nietmaken@gmail.com 17/10/2018
Alex-des1@live.fr 17/10/2018
Lauren Welby 17/10/2018
Margotpittoors@yahoo.com 17/10/2018
Sarah_ghosttown@outlook.com 17/10/2018
Pietergreven@gmail.com 17/10/2018
Loeke_1@hotmail.com 17/10/2018
Chantal & Evelien Helderweirt 17/10/2018
Ste.belle.schilde@gmail.com 17/10/2018
Jill_boudrez@hotmail.com 17/10/2018
Claryssestien0405@gmail.com 17/10/2018
Stienclarysse@gmail.com 17/10/2018
Fayejadebode@gmail.com 17/10/2018
Tuur Terriere 17/10/2018
Lisadebreuck@gmail.com 17/10/2018
Angie Vermeersch 17/10/2018
Tsaralouna@gmail.com 17/10/2018
Naomidutoit@outlook.com 17/10/2018
Rooobiin89@gmail.com 17/10/2018
Jolienbulteel@hotmail.com 17/10/2018
Jan.montreuil@telenet.be 17/10/2018
Ghijselmarthe2508@gmail.com 17/10/2018
Sambettingers3@gmail.com 17/10/2018
Joyce Maes 17/10/2018
Niek Dewulf 17/10/2018
Eline_deveugele@hotmail.com 17/10/2018
Welelayo@gmail.com 17/10/2018
Suzievoet@outlook.com 17/10/2018
Deborah Degryse 17/10/2018
Joke_goossens@msn.com 17/10/2018
Mieke Vandekerckhove 17/10/2018
Karel-jan Misseghers 17/10/2018
Silke Gadeyne 17/10/2018
Elke Van Bedaf 17/10/2018
Ketse@telenet.be 17/10/2018
Luka Masson 17/10/2018
Elias.evelien@gmail.com 17/10/2018
Vincent & Melissa Peters - Haenen 17/10/2018
Pro Projects Bvba Provoost 17/10/2018
Djddzifjf@hotmail.com 17/10/2018
Evelynetje78@hotmail.com 17/10/2018
Pieterasselberg@hotmail.com 17/10/2018
Silkevermeulen@msn.com 17/10/2018
Vanhauwermeiren.wilms@gmail.com 17/10/2018
Peter Philipsen 17/10/2018
Derby451@hotmail.com 17/10/2018
Babs.bertels@outlook.com 17/10/2018
Ecrev22vtv@hotmail.com 17/10/2018
Marino Ravier 17/10/2018
Davos.oostende@yahoo.de 17/10/2018
Kim Lefevre 17/10/2018
Pamela Croes 17/10/2018
Loetjepeertje@msn.com 17/10/2018
Wendy.peeters@vrt.be 17/10/2018
Lindsaymoenens@gmail.com 17/10/2018
Ives.ackein@hotmail.com 17/10/2018
Peter Vandaele 17/10/2018
Esthetiek.amilia@gmail.com 17/10/2018
Johan Verriest 17/10/2018
Jimos45812rt1@hotmail.com 17/10/2018
Dave De Schacht 17/10/2018
De.kleine.ark@telenet.be 17/10/2018
Simonbellemans@yahoo.com 17/10/2018
Isja.b@hotmail.com 17/10/2018
Sow.alys@gmail.com 17/10/2018
Bram.de.poorter@hotmail.com 17/10/2018
Johanaleroy0@gmail.com 17/10/2018
Jantje2700@hotmail.com 17/10/2018
Gerdahoogen@hotmail.org 17/10/2018
Kikifersani@hotmail.com 17/10/2018
Plantje.klimop@gmail.com 17/10/2018
Rik.dewagter@gmail.com 17/10/2018
Sebbedavid09@hotmail.com 17/10/2018
Ann Bruyneel 17/10/2018
Talithavermet@gmail.com 17/10/2018
Elke.marsboom@hotmail.com 17/10/2018
Martinovitz_vdc@hotmail.com 17/10/2018
Citrogino@hotmail.com 17/10/2018
Simon.puype@gmail.com 17/10/2018
Linahomo@hotmail.com 17/10/2018
Veerle De Baerdemaeker 17/10/2018
Emile_roell@hotmail.com 17/10/2018
Evaheynen@hotmail.com 17/10/2018
Dupretfebeke@live.be 17/10/2018
Dorothee.vackier@gmail.com 17/10/2018
Greet_ekaert@yahoo.com 17/10/2018
Spiessens Marieke 17/10/2018
Xxxxxxxfizorjhgeoir@hotmail.com 17/10/2018
Emma.marant@hotmail.be 17/10/2018
Bieke.claes@gmail.com 17/10/2018
Unicornqueen242424@gmail.com 17/10/2018
Marco.14@live.be 17/10/2018
Jeffrey_vandenberghe@hotmail.com 17/10/2018
Ine Spiessens 17/10/2018
Bernardo-141@hotmail.com 17/10/2018
Bjornnevens@hotmail.be 17/10/2018
Paul.dh@skynet.be 17/10/2018
Tina@falguniyoga.be 17/10/2018
Zarra.neirynck@sintjozefhumaniora.be 17/10/2018
Jvanopdenbosch@hotmail.com 17/10/2018
Nic Placklé 17/10/2018
Liesbeth Crabbé 17/10/2018
Anouschka.dubois@gmail.com 17/10/2018
Gio_packet@hotmail.com 17/10/2018
Joeri Steeno 17/10/2018
Michiel Deltour 17/10/2018
Engelenwim@hotmail.com 17/10/2018
Tine@comsa.be 17/10/2018
Dhaenenseline@gmail.com 17/10/2018
Wim.lemayeur@telenet.be 17/10/2018
Andreabaruti16@gmail.com 17/10/2018
Lcnatalielc@gmail.com 17/10/2018
Caro@bdconsultants.be 17/10/2018
Youri_busschots1@msn.com 17/10/2018
Pennybroos@outlook.com 17/10/2018
Lynn Raemdonck 17/10/2018
Vandaele_jannes@hotmail.com 17/10/2018
Fksbnqkjnfq@hotmail.com 17/10/2018
Ansje Tallon 17/10/2018
D.poulin@skynet.be 17/10/2018
Holman@gmail.com 17/10/2018
Peter Laurent 17/10/2018
Jenneke Van Duuren 17/10/2018
Luna Van Schoorisse 17/10/2018
Elke.vaneygen@hotmail.com 17/10/2018
Gaetan@charlier.be 17/10/2018
Linneke.van.celst@gmail.com 17/10/2018
Ilse.dewulf@lycos.com 17/10/2018
Lien.vg@me.com 17/10/2018
Jurgen Tuerlinckx 17/10/2018
Sanneevablom@hotmail.com 17/10/2018
N_debacker@yahoo.com 17/10/2018
Wilma.wierzba@telenet.be 17/10/2018
Elkem13@hotmail.be 17/10/2018
Natasjapelgrims@gmail.com 17/10/2018
Charlotte.dcc@hotmail.com 17/10/2018
Sofie.gerrits@live.be 17/10/2018
Lynn Buyse 17/10/2018
Marilyn.vanbelleghem@cawnoordwestvlaanderen.be 17/10/2018
Patricica 17/10/2018
Cguillaume@skynet.be 17/10/2018
Vanessa.vanhaver@telenet.be 17/10/2018
Beskaellen@hotmail.com 17/10/2018
Valérie Meert 17/10/2018
Véronique Denecker 17/10/2018
Elkemiauw@hotmail.com 17/10/2018
Stacey.vangrinsven@gmail.com 17/10/2018
Mimideceur@hotmail.com 17/10/2018
Jimmixzsw Pgtzfauukqpcvdhvocs 17/10/2018
Tonino.adams@hotmail.be 17/10/2018
Shellys@skynet.be 17/10/2018
Dimitri.gunst2@telenet.be 17/10/2018
Wdv1@telenet.be 17/10/2018
Rik.bulckaen@gmail.com 17/10/2018
Florine_cattaux@outlook.be 17/10/2018
Antoonwuyts@live.be 17/10/2018
Jelle762@hotmail.com 17/10/2018
Suber.elke@gmail.com 17/10/2018
Amberhilli@outlook.com 17/10/2018
Chantal.vanderschelde@telenet.be 17/10/2018
Susannah Gore 17/10/2018
Sanora@telenet.be 17/10/2018
Rassdesign@gmail.com 17/10/2018
Katrien.fouret@gmail.com 17/10/2018
Lindseytjeuhh@hotmail.com 17/10/2018
Jozefien Verschave 17/10/2018
Channa.frateur@telenet.be 17/10/2018
Craigdelvo@gmail.com 17/10/2018
1katrien.de.vlieger@telenet.be 17/10/2018
Raemdonck Stefaan 17/10/2018
De Borger Vic 17/10/2018
Lauranoon@yahoo.com 17/10/2018
Isabelle.verheire@telenet.be 17/10/2018
Hello@copixa.com 17/10/2018
Randy.vanderputte@gmail.com 17/10/2018
Margot Wybo 17/10/2018
John@hotmail.com 17/10/2018
Mark3qf527@hotmail.com 17/10/2018
Tielemans.alexandre@hotmail.com 17/10/2018
Jonas.claerhout@hotmail.com 17/10/2018
Vicky.scholier@gmail.com 17/10/2018
Laugiergreg20@gmail.com 17/10/2018
Kristofvanacker02@gmail.com 17/10/2018
Hubert Jolien 17/10/2018
Kevin.mahieu22@gmail.com 17/10/2018
Kathleen.vangeel@telenet.be 17/10/2018
Shadicia_20@hotmail.com 17/10/2018
Lies.swimberghe@gmail.com 17/10/2018
Dubartemmanuel@yahoo.es 17/10/2018
Niek@agapebelgium.be 17/10/2018
Elden Ghekiere 17/10/2018
Diederik.devoghel@hotmail.com 17/10/2018
Xswyngedouw@icloud.com 17/10/2018
Sari_popelier@hotmail.com 17/10/2018
Tamaravanbockhaven@telenet.be 17/10/2018
Bohemiangypsy001@gmail.com 17/10/2018
Thibaut Van De Vyver 17/10/2018
Sofie.vanpottelsberghe@telenet.be 17/10/2018
Grietdelerue@outlook.com 17/10/2018
Kozakiewiez.igor@hotmail.com 17/10/2018
Dominique.de.bruyne@telenet.be 17/10/2018
Marliesje_vdb@hotmail.com 17/10/2018
Beverly Vanpevenaege 17/10/2018
Gerrit Malego 17/10/2018
Maarten Van Staeyen 17/10/2018
Sofie_pauwels92@hotmail.com 17/10/2018
Gyselincktamara@hotmail.com 17/10/2018
Anneultee@gmail.com 17/10/2018
Mark357177@hotmail.com 17/10/2018
Peter.bossier@techsoft.be 17/10/2018
Peter & Nele De Rop-bulckaert 17/10/2018
Lore Vanhullebusch 17/10/2018
Nick@comsa.be 17/10/2018
Edegieter@gmail.be 17/10/2018
Danny.vanderelst@gmail.com 17/10/2018
Wendy.de.backer1@telenet.be 17/10/2018
Jeanlouispicart@hotmail.com 17/10/2018
Kenny De Beuf 17/10/2018
Cardoen.els@telenet.be 17/10/2018
Info@poseer.be 17/10/2018
Herbertorama@gmail.com 17/10/2018
Lucytje99@hotmail.com 17/10/2018